Złota polska jesień z Fiskars

Partnerem konkursu jest firma Fiskars

 

Zdaniem wielu to jesień jest najpiękniejszą porą roku. Szczególnie w Polsce - gdy złoty kolor opadających liści nadaje naszemu otoczeniu nostalgicznego i dostojnego charakteru. Prosimy, podzielcie się z nami zdjęciami złotej polskiej jesieni w Waszych ogrodach! Na najpiękniejsze zdjęcia czeka pięć zestawów poniższych nagród.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10.11.2019 23:59, wyniki ogłosimy w środę, 13.11.2019.


Instrukcja dodawania zgłoszeń

1.) Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie;
2.) Dodaj Ogród do Galerii Użytkownika, opisując go w polu "tag" nazwą konkursu: Złota polska jesień z Fiskars
3.) W formularzu poniżej wpisz potrzebne dane oraz dodaj link do swojego ogrodu;
4.) Potwierdź chęć wzięcia udziału w konkursie, klikając w link potwierdzający wysłany na e-mail dodany w formularzu.


FORMULARZ WIDOCZNY TYLKO DLA ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW. W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT NA ADRES ONLINE@MOJPIEKNYOGROD.PL

 

 

Nagrody (pięć poniższych zestawów)

Dla twórców nagrodzonych galerii przygotowaliśmy PIĘĆ zestawów renomowanych narzędzi Fiskars! W skład zestawu wchodzi łopatka Xact, skrobak do fug Xact oraz odchwaszczacz Xact.

 

 

O nagrodach

- Wytrzymała łopatka Xact jest idealna do sadzenia i przesadzania roślin oraz do spulchniania gleby. Duża głowica ze stali nierdzewnej z ostrymi krawędziami szybciej wbija się w ziemię i łatwiej przecina twardą darń. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

- Podwójne ostrze skrobaka Xact jest idealne do usuwania chwastów czy mchu między kostkami brukowymi czy wąskimi szczelinami. Ostrze ze stali nierdzewnej gwarantuje precyzję, skuteczność i wydajność pracy. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

Odchwaszczacz Xact to idealne i skuteczne narzędzie do usuwania głęboko zakorzenionych chwastów, mniszków lekarskich czy małych roślin. Długie i ostre ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia precyzję i gwarantuje efektywną pracę. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

 

Ogrody z tagiem "Złota polska jesień z Fiskars" biorące udział w konkursie: