Ogrodnik Doskonały - edycja 2019

 

O konkursie

Po raz 20. zapraszamy Was do udziału w naszym corocznym Konkursie Ogrodnik Doskonały! Przysyłajcie zdjęcia Waszych ukochanych zielonych zakątków. Na właścicieli najpiękniejszych działek, ogrodów przydomowych, osiedlowych, balkonów i innych roślinnych założeń czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! Wielki Finał Konkursu Ogrodnik Doskonały 2019 nastąpi w listopadowym wydaniu Mojego Pięknego Ogrodu. Wybrane nagrodzone prezentacje będą publikowane przez 12 miesięcy na łamach naszego magazynu.

 

Instrukcja dodawania zgłoszenia

1.) Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie;

2.) Dodaj Ogród do Galerii Użytkowników, opisując go w polu "tag" nazwą konkursu "ogrodnik doskonały 2019";

3.) W formularzu poniżej wpisz potrzebne dane oraz dodaj link do swojego ogrodu;

4.) Potwierdź chęć wzięcia udziału w konkursie, klikając w link potwierdzający wysłany na e-mail dodany w formularzu.

 

DODAJ GALERIĘ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.09.2019. Wyniki ogłosimy 18.10.2019!

FORMULARZ WIDOCZNY TYLKO DLA ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW. W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT NA ADRES: online@mojpieknyogrod.pl.

 

 

Nagrody

Szklarnia ogrodowa angielskiej firmy Halls (model: popular 86) (wartość: 2200 zł)

Estetyczna i funkcjonalna. Zbudowana ze wzmocnionych profili aluminiowych i szkła szklarniowego. Posiada solidna bazę niewymagającą murowanych fundamentów. (Szerokość – 1,93 m; długość– 2,57 m; wysokość całkowita – 1,95 m). Importer i dystrybutor: www.topszklarnie.pl

 

Gardena - akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa i odkurzacz bezprzewodowy (wartość zestawu: 2026 zł)

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean to mobilny i cichy sposób na skuteczne czyszczenie. Posiada wymienny zbiornik na wodę o pojemności 14 litrów. W domu i ogrodzie sprawdzi się mocny odkurzacz, który poradzi sobie z większymi zanieczyszczeniami, jak liście lub wilgotna ziemia.

 

Szklarnia hydroponiczna Green Farm (wartość: 1100 zł)

Green Farm to pierwsza w Polsce, sterowana elektronicznie, domowa szklarnia z oświetleniem LED. Ze szklarnią Green Farm uprawa ziół i warzyw we własnym mieszkaniu, staje się wyjątkowo łatwa i możliwa przez cały rok. Zastosowane rozwiązania technologiczne i hydroponiczna metoda uprawy eliminują główne problemy, które zniechęcają do ogrodnictwa: brak czasu, miejsca, odpowiedniego natężenia światła oraz redukują ryzyko zanieczyszczenia jedzenia jajami pasożytów i drobnoustrojami
normalnie żyjącymi w glebie.

 

Gardena akumulatorowa podkaszarka i nożyce do żywopłotu (wartość zestawu: 911 zł)

Wyjątkowo lekka podkaszarka akumulatorowa, idealna do małych ogrodów. Podkaszarka waży tylko 1,7 kg, a akumulatorowe nożyce do żywopłotu, jedynie 2,1 kg.

 

Gardena City Gardening oraz automatyczna konewka (wartość zestawu: 647 zł)

Konewka to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zestaw z elastycznym wężem i minizraszaczem to idealne rozwiązanie na balkon lub taras.

 

Gardena wózek na wąż Aquaroll M metal i lanca zraszająca Comfort (wartość zestawu: 558 zł)

Wyjątkowo wytrzymały i solidny, wygodny w obsłudze kompletny zestaw wózka na wąż z armaturą. Do wygrania w komplecie z lancą idealną do podlewania roślin w trudno dostępnych miejscach.

 

Gardena zbieraczka owoców i nożyce SLIMCUT (wartość zestawu: 543,40 zł)

Zbieraczka pozwala zebrać owoce o wielkości od 4 do 9 cm bez konieczności schylania się. Nożyce SLIMCUT zadbają o wygodną pracę bez bólu pleców. Pozwalają też na prace przy gęstych krzewach i zaroślach.

 

Hultafors – topór ågelsjön mini i nóż outdoorowy OK1 (wartość zestawu: 471 zł)

Topór marki Hultafors, dzięki krótkiej rączce i lekkiej konstrukcji, jest łatwy w użyciu i przenoszeniu. Ostrze noża pokryto powłoką chroniąca przed rdzą i korozją oraz wygrawerowano na nim przydatną skale.

 

Wąż tekstylny Gardena Liano oraz pistolet do mycia ecopulse™ (wartość zestawu: 413,90 zł)

Wytrzymały i elastyczny wąż z wysokiej jakości materiału tekstylnego poradzi sobie z najtrudniejszymi warunkami w ogrodzie. Jego lekkość sprzyja komfortowi pracy. Mrozoodporny pistolet skutecznie czyści, jednocześnie oszczędzając wodę.

 

TRZY ZESTAWY Linum Emolient od Dermedic (wartość zestawu: 357 zł)

Podwójny zestaw z serii Linum Emolient zapewnia kompleksową pielęgnację skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Kwasy Omega 3, 6 i 9 łagodzą suchość, świąd, szorstkość i mikrourazy naskórka, a także przyśpieszają jego regeneracje.

TRZY ZESTAWY 100 cebulek tulipanów w 5 najpiękniejszych odmianach (wartość zestawu: ok. 180 zł)

Tulipany to jedne z najczęściej sadzonych w ogrodach roślin kwitnących wiosną od www.cebule-kwiatowe.pl

 

PIĘĆ ZESTAWÓW  Naturalne i organiczne kosmetyki IOSSI (wartość zestawu: 172 zł)

Kosmetyki marki IOSSI powstają z naturalnych i organicznych składników. Natura ma odpowiedź na wszystkie potrzeby skóry, a przy okazji pięknie pachnie.

UWAGA: od nagród o wartości powyżej 2000 złotych należy uiścić podatek. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Sponsorzy

 

Ogrody z tagiem "ogrodnik doskonały 2019" biorące udział w konkursie