Ogrodnik Doskonały - edycja 2019

Ogłoszenie wyników!

Drodzy ogrodnicy, serdecznie dziękujemy za udział w naszym corocznym - dwudziestym - Wielkim Konkursie Ogrodnik Doskonały i wszystkie zgłoszenia! Przedstawiamy listę nagrodzonych wraz z odnośnikami do wyróżnionych galerii. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy

 

Prosimy o kontakt z redakcją zaznaczone poniżej osoby i przekazanie adresów do wysyłki nagród!

 

Nagrodzeni

1. nagroda - Maria Ch., Jędruszkowce (nagrodzona galeria)

Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa i odkurzacz bezprzewodowy. Akumulatorowa myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean to mobilny i cichy sposób na skuteczne czyszczenie. Posiada wymienny zbiornik na wodę o pojemności 14 litrów. W domu i ogrodzie sprawdzi się mocny odkurzacz, który poradzi sobie z większymi zanieczyszczeniami, jak liście lub wilgotna ziemia. Wartość zestawu: 2026 zł.

2. nagroda - Dawid P., Skrzydlna (nagrodzona galeria)

Szklarnia ogrodowa angielskiej firmy HALLS (model: POPULAR 86). Estetyczna i funkcjonalna. Zbudowana ze wzmocnionych profili aluminiowych i szkła szklarniowego. Posiada solidną bazę niewymagającą murowanych fundamentów. (Szerokość – 1,93 m; długość – 2,57 m; wysokość całkowita – 1,95 m). Wartość: 1999 zł.

3. nagroda - Grzegorz Ch., Krotoszyn (nagrodzona galeria)

Szklarnia hydroponiczna Green Farm. Green Farm to pierwsza w Polsce, sterowana elektronicznie domowa szklarnia z oświetleniem LED. Ze szklarnią Green Farm uprawa ziół i warzyw w mieszkaniu staje się wyjątkowo łatwa i możliwa przez cały rok. Wartość: 1100 zł.

 

Wyróżnienia

Monika P., Godziesze (nagrodzona galeria)

Akumulatorowa podkaszarka i nożyce do żywopłotu.Wyjątkowo lekka podkaszarka akumulatorowa, idealna do małych ogrodów. Podkaszarka waży tylko 1,7 kg, a akumulatorowe nożyce do żywopłotu jedynie 2,1 kg. Wartość zestawu: 911 zł.

@AgnieszkaRe (nagrodzona galeria) - prosimy o kontakt z redakcją 

GARDENA City Gardening oraz automatyczna konewka. Konewka to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zestaw z elastycznym wężem i minizraszaczem to idealne rozwiązanie na balkon lub taras. Wartość zestawu: 647 zł.

Iwona S., Libusza (nagrodzona galeria)

Wózek na wąż AquaRoll M Metal i lanca zraszająca Comfort. Wyjątkowo wytrzymały i solidny, wygodny w obsłudze kompletny zestaw wózka na wąż z armaturą. Do wygrania w komplecie z lancą idealną do podlewania roślin w trudno dostępnych miejscach. Wartość zestawu: 558 zł.

Stanisław N., Kwidzyn (nagrodzona galeria)

Zbieraczka owoców i nożyce GARDENA SLIMCUT. Zbieraczka pozwala zebrać owoce o wielkości od 4 do 9 cm bez konieczności schylania się. Nożyce SLIMCUT zadbają o wygodną pracę bez bólu pleców. Pozwalają też na pracę przy gęstych krzewach i zaroślach. Wartość zestawu: 543,40 zł.

Katarzyna D., Świdnik (nagrodzona galeria)

Hultafors – Topór Ågelsjön Mini i nóż outdoorowy OK1. Topór, dzięki krótkiej rączce i lekkiej konstrukcji, jest łatwy  w użyciu i przenoszeniu. Ostrze noża pokryto powłoką chroniącą przed rdzą i korozją oraz wygrawerowano na nim przydatną skalę. Wartość zestawu: 471 zł.

Mirosława K., Wda (nagrodzona galeria)

Wąż tekstylny GARDENA Liano oraz pistolet do mycia ecoPulse™. Wytrzymały i elastyczny wąż z wysokiej jakości materiału tekstylnego poradzi sobie z najtrudniejszymi warunkami w ogrodzie. Jego lekkość sprzyja komfortowi pracy. Mrozoodporny pistolet skutecznie czyści, jednocześnie oszczędzając wodę. Wartość zestawu: 413,90 zł.

Anna T., Kielce; (nagrodzona galeria)
Aleksandra U. Malerzowice Wielkie; (nagrodzona galeria)
Włodzimierz O. (nagrodzona galeria) - prosimy o kontakt z redakcją 

Linum Emolient od Dermedic. Podwójny zestaw z serii Linum Emolient zapewnia kompleksową pielęgnację skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Kwasy Omega 3, 6 i 9 łagodzą suchość, świąd, szorstkość i mikrourazy naskórka, a także przyspieszają jego regenerację. Wartość zestawu: 357 zł.

Adam J. Stanisławów D; (nagrodzona galeria)
Anna M., Leszno; (nagrodzona galeria)
Natalia N., Węgrzce Wielkie. (nagrodzona galeria)

100 cebulek tulipanów w 5 najpiękniejszych odmianach. Tulipany to jedne z najczęściej sadzonych w ogrodach roślin kwitnących wiosną. Wartość zestawu: ok. 180 zł.

Jadwiga W., Jodłowa; (nagrodzona galeria)
Monika U., Duże Krówno; (nagrodzona galeria)
Ilona K., Krzyżanowice; (nagrodzona galeria)
Alicja M., Giby; (nagrodzona galeria)
Krystyna W., Łężyce-Rogulewo. (nagrodzona galeria)

Polskie dermokosmetyki do pielęgnacji cery wrażliwej. Kosmetyki marki IOSSI powstają z naturalnych i organicznych składników. Natura ma odpowiedź na wszystkie potrzeby skóry, a przy okazji pięknie pachnie. Wartość zestawu: 172 zł.

 

Sponsorzy

 

 

Nagrody

Szklarnia ogrodowa angielskiej firmy Halls (model: popular 86) (wartość: 2200 zł)

Estetyczna i funkcjonalna. Zbudowana ze wzmocnionych profili aluminiowych i szkła szklarniowego. Posiada solidna bazę niewymagającą murowanych fundamentów. (Szerokość – 1,93 m; długość– 2,57 m; wysokość całkowita – 1,95 m). Importer i dystrybutor: www.topszklarnie.pl

 

Gardena - akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa i odkurzacz bezprzewodowy (wartość zestawu: 2026 zł)

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean to mobilny i cichy sposób na skuteczne czyszczenie. Posiada wymienny zbiornik na wodę o pojemności 14 litrów. W domu i ogrodzie sprawdzi się mocny odkurzacz, który poradzi sobie z większymi zanieczyszczeniami, jak liście lub wilgotna ziemia.

 

Szklarnia hydroponiczna Green Farm (wartość: 1100 zł)

Green Farm to pierwsza w Polsce, sterowana elektronicznie, domowa szklarnia z oświetleniem LED. Ze szklarnią Green Farm uprawa ziół i warzyw we własnym mieszkaniu, staje się wyjątkowo łatwa i możliwa przez cały rok. Zastosowane rozwiązania technologiczne i hydroponiczna metoda uprawy eliminują główne problemy, które zniechęcają do ogrodnictwa: brak czasu, miejsca, odpowiedniego natężenia światła oraz redukują ryzyko zanieczyszczenia jedzenia jajami pasożytów i drobnoustrojami
normalnie żyjącymi w glebie.

 

Gardena akumulatorowa podkaszarka i nożyce do żywopłotu (wartość zestawu: 911 zł)

Wyjątkowo lekka podkaszarka akumulatorowa, idealna do małych ogrodów. Podkaszarka waży tylko 1,7 kg, a akumulatorowe nożyce do żywopłotu, jedynie 2,1 kg.

 

Gardena City Gardening oraz automatyczna konewka (wartość zestawu: 647 zł)

Konewka to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zestaw z elastycznym wężem i minizraszaczem to idealne rozwiązanie na balkon lub taras.

 

Gardena wózek na wąż Aquaroll M metal i lanca zraszająca Comfort (wartość zestawu: 558 zł)

Wyjątkowo wytrzymały i solidny, wygodny w obsłudze kompletny zestaw wózka na wąż z armaturą. Do wygrania w komplecie z lancą idealną do podlewania roślin w trudno dostępnych miejscach.

 

Gardena zbieraczka owoców i nożyce SLIMCUT (wartość zestawu: 543,40 zł)

Zbieraczka pozwala zebrać owoce o wielkości od 4 do 9 cm bez konieczności schylania się. Nożyce SLIMCUT zadbają o wygodną pracę bez bólu pleców. Pozwalają też na prace przy gęstych krzewach i zaroślach.

 

Hultafors – topór ågelsjön mini i nóż outdoorowy OK1 (wartość zestawu: 471 zł)

Topór marki Hultafors, dzięki krótkiej rączce i lekkiej konstrukcji, jest łatwy w użyciu i przenoszeniu. Ostrze noża pokryto powłoką chroniąca przed rdzą i korozją oraz wygrawerowano na nim przydatną skale.

 

Wąż tekstylny Gardena Liano oraz pistolet do mycia ecopulse™ (wartość zestawu: 413,90 zł)

Wytrzymały i elastyczny wąż z wysokiej jakości materiału tekstylnego poradzi sobie z najtrudniejszymi warunkami w ogrodzie. Jego lekkość sprzyja komfortowi pracy. Mrozoodporny pistolet skutecznie czyści, jednocześnie oszczędzając wodę.

 

TRZY ZESTAWY Linum Emolient od Dermedic (wartość zestawu: 357 zł)

Podwójny zestaw z serii Linum Emolient zapewnia kompleksową pielęgnację skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Kwasy Omega 3, 6 i 9 łagodzą suchość, świąd, szorstkość i mikrourazy naskórka, a także przyśpieszają jego regeneracje.

TRZY ZESTAWY 100 cebulek tulipanów w 5 najpiękniejszych odmianach (wartość zestawu: ok. 180 zł)

Tulipany to jedne z najczęściej sadzonych w ogrodach roślin kwitnących wiosną od www.cebule-kwiatowe.pl

 

PIĘĆ ZESTAWÓW  Naturalne i organiczne kosmetyki IOSSI (wartość zestawu: 172 zł)

Kosmetyki marki IOSSI powstają z naturalnych i organicznych składników. Natura ma odpowiedź na wszystkie potrzeby skóry, a przy okazji pięknie pachnie.

UWAGA: od nagród o wartości powyżej 2000 złotych należy uiścić podatek. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Sponsorzy

 

Ogrody z tagiem "ogrodnik doskonały 2019" biorące udział w konkursie