Piękno zimowego ogrodu 

Partnerem konkursu jest firma Fiskars

Zimą Państwa ogrody są tak samo piękne jak w sezonie - taki wniosek jednogłośnie nasunął się jury podczas przyznawania wyróżnień w konkursie. Ośnieżone iglaki na tle błękitnego zimowego nieba, trawy ozdobne jak zatrzymane w czasie przez mróz czy skute lodem oczka wodne - Wasze galerie pełne są dowodów na piękno zimowych ogrodów. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom za zgłoszenia, wyłonienie tylko dziesięciu ogrodów z prawie pięćdziesięciu nadesłanych było niesłychanie trudnym zdaniem!  Nie przedłużając - oto dziesięć najpiękniejszych zimowych ogrodów!

annak-n (galeria)

Aga Sobczak (galeria)

ogrodowyzapal (galeria)

as111 (galeria)

UrszulaL (galeria)

Stan26 (galeria)

the_matrix (galeria)

tosia123 (galeria)

Anna Frąckiewicz (galeria)

Maria Chmura (galeria)

Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie. Narodzonych prosimy o uzupełnienie profili o dane potrzebne do wysłania nagród. Za pomoc w zorganizowaniu konkursu dziękujemy firmie Fiskars!

 

Nagrody

Dla twórców nagrodzonych galerii przygotowaliśmy zestaw renomowanych sekatorów Fiskars! W skład zestawu wchodzi sekator jednoręczny nożycowy PX92 PowerGear™X oraz sekator dwuręczny dźwigniowy, nożycowy PowerGear™X, M. Wartość zestawu to 350 złotych

 

                           

 

O nagrodach

Niezastąpionym narzędziem nie tylko w miesiącach letnich, ale i przez cały rok, jest sekator. Przycinanie drobnych gałązek o średnicy do 25 mm umożliwiają sekatory jednoręczne, zaś grubszych sekatory dwuręczne. Firma Fiskars oferuje szeroką gamę sekatorów jedno i dwuręcznych, w tym ulepszone wersje znanych dobrze modeli z linii PowerGear™X.  

Wyróżnia je unikalny mechanizm zwiększający trzykrotnie siłę cięcia, co gwarantuje lekkość pracy. Ponadto, rączki narzędzi wykonane są z lekkiego tworzywa FiberCompTM. Natomiast wyjątkowo twarde, odporne na korozję ostrza pokryte powłoką PTFE zapewniają wysoką jakość i efektywne cięcie. 

 

Ogrody z tagiem "piękno zimowego ogrodu" biorące udział w konkursie