REGULAMIN AKCJI – Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny!

Poniższy regulamin dotyczy akcji rabatowej zawartej w kwietniowym numerze "Mojego Pięknego Ogrodu".

1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA AKCJI  

1.1. Organizatorem akcji „Świętuj z nami pierwszy dzień”, zwanej dalej „Akcją”, jest: Burda Media Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa. Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000257211. Kapitał zakładowy Spółki 2.000.000,00 zł, NIP 101-00-01-332, zwana dalej Mój Piękny Ogród 

1.2. Akcja odbywać się będzie od 17 marca do 20 kwietnia 2017r. w terminie dokładnie określonym na każdym kuponie rabatowym, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

2.WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI 

2.1. Uczestnikiem Akcji może być każda osoba, która w dniach od 17 marca do 20 kwietnia 2017r zrobi zakupy w sklepie internetowym wskazanym w magazynie Mój Piękny Ogród 4/17 z hasłem upoważniającym do zniżki opublikowanym na kuponie rabatowym w magazynie Mój Piękny Ogród 4/17 lub zgłosi się do miejsc wskazanych w magazynie Mój Piękny Ogród 4/17 z kuponem rabatowym z miesięcznika Mój Piękny Ogród 4/17, który upoważnia do zakupu ze zniżką i na warunkach określonych na kuponie. 

 

3. ZASADY AKCJI 

3.1 W miesięczniku Mój Piękny Ogród w numerze 4/2017 (numer kwietniowy, pierwszy dzień sprzedaży 17.03.2017) zostanie ogłoszona Akcja oraz będą zamieszczone kupony, które będą upoważniać do zakupu towarów wskazanych na tych kuponach ze wskazanym tam rabatem. Każdy kupon zawiera następujące informacje: wysokości rabatu, hasło uprawniające do zniżki, nazwę firmy, datę ważności, adres sklepu - internetowy lub stacjonarny.

Kupon uprawnia do jednorazowego zakupu, w sklepach stacjonarnych i internetowych. Informacje odnośnie rabatów na poszczególne marki czy produkty umieszczone na kuponie mogą wskazywać na ograniczenia, co do asortymentu produktów lub usług objętych promocją. 

3.2 Aby wziąć udział w akcji należy zrobić zakupy w sklepie internetowym objętym promocją z hasłem uprawniającym do otrzymania rabatu. Przy zakupie należy podać hasło z kuponu rabatowego. W przypadku sklepów stacjonarnych należy zgłosić się do wybranego miejsca objętego promocją z kuponem uprawniającym do otrzymania rabatu. Przy zakupie należy okazać kupon w kasie. 

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

4.1. Regulamin niniejszej Akcji jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie www.mojpieknyogrod.pl 

4.2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. 

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 


   

 

  

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Czerwcowy numer "Mojego Pięknego Ogrodu" już w kioskach! Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady