Pielęgnacja drzew i krzewów owocowych z "Ogrodniczym ABC"

 • Redakcja "Mojego Pięknego Ogrodu" prezentuje dwumiesięcznik "Ogrodnicze ABC" - wyjątkowe kompendium wiedzy ogrodniczej. W pierwszym numerze wszystko o hodowli owocowych drzew i krzewów!

 • Własne, czyli najlepsze! Jak się ich doczekać? 
Najpierw trzeba poznać wymagania drzew i krzewów, tajniki ich uprawy, a przede wszystkim odmiany, które warto posadzić we własnym
 ogrodzie.

  By pomóc Państwu w wyborze i dostarczyć niezbędnych informacji, stworzyliśmy właśnię tę gazetę, która jest pierwszym z serii przydatnych i kompetentnych poradników ogrodniczych. Tych nigdy nie za wiele!

  Zaczynamy od owoców, bo to one są niezbędne w naszej codziennej diecie. Ale tylko takie, które pochodzą ze zdrowych upraw przydomowych lub własnych parapetów i doniczek. Podpowiadamy, w jaki sposób należy prowadzić uprawę m.in. brzoskwin, malin, porzeczek, truskawek czy winorośli, by uzyskać naturalne i pyszne owoce!

  Do końca roku ukażą się jeszcze cztery numery "Ogrodniczego ABC". Majowe wydanie poświęcone będzie najpiękniejszym kwiatom rabatowym, lipcowe pomysłom na aranżacje ogrodowe, wrześniowe sadzeniu cebul kwiatowych, a listopadowe kwiatom doniczkowym. W każdym numerze zaprezentujemy najpiękniejsze odmiany z danej kategorii, wraz z poradami jak rośliny te sadzić, pielęgnować oraz ciąć! 

   

   

  Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

  Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

  Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

  • Start wydarzenia: 2018-03-23 00:00
  • Koniec wydarzenia: 2018-05-24 00:00
 • Ulubione 0
 • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 

 


 

 

 


   

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady