Pielęgnacja drzew i krzewów owocowych z "Ogrodniczym ABC"

 • Redakcja "Mojego Pięknego Ogrodu" prezentuje dwumiesięcznik "Ogrodnicze ABC" - wyjątkowe kompendium wiedzy ogrodniczej. W pierwszym numerze wszystko o hodowli owocowych drzew i krzewów!

 • Własne, czyli najlepsze! Jak się ich doczekać? 
Najpierw trzeba poznać wymagania drzew i krzewów, tajniki ich uprawy, a przede wszystkim odmiany, które warto posadzić we własnym
 ogrodzie.

  By pomóc Państwu w wyborze i dostarczyć niezbędnych informacji, stworzyliśmy właśnię tę gazetę, która jest pierwszym z serii przydatnych i kompetentnych poradników ogrodniczych. Tych nigdy nie za wiele!

  Zaczynamy od owoców, bo to one są niezbędne w naszej codziennej diecie. Ale tylko takie, które pochodzą ze zdrowych upraw przydomowych lub własnych parapetów i doniczek. Podpowiadamy, w jaki sposób należy prowadzić uprawę m.in. brzoskwin, malin, porzeczek, truskawek czy winorośli, by uzyskać naturalne i pyszne owoce!

  Do końca roku ukażą się jeszcze cztery numery "Ogrodniczego ABC". Majowe wydanie poświęcone będzie najpiękniejszym kwiatom rabatowym, lipcowe pomysłom na aranżacje ogrodowe, wrześniowe sadzeniu cebul kwiatowych, a listopadowe kwiatom doniczkowym. W każdym numerze zaprezentujemy najpiękniejsze odmiany z danej kategorii, wraz z poradami jak rośliny te sadzić, pielęgnować oraz ciąć! 

   

   

  Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

  Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

  Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

  • Start wydarzenia: 2018-03-23 00:00
  • Koniec wydarzenia: 2018-05-24 00:00
 • Ulubione 0
 • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Jak uprawiać pomidory w doniczce Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady