Mój Piękny Ogród - wydanie specjalne 7/2017

Mój Piękny Ogród - wydanie specjalne 7/2017

Zapraszamy do poznania nowości od redakcji "Mojego Pięknego Ogrodu"! "Mój zielnik" jest przeznaczonym dla najmłodszych albumem do kolekcjonowania liści najpopularniejszych drzew i krzewów. Zielnik znajdziecie w kioskach i salonach prasowych już od 22 września!

„Mój Zielnik”, album do kolekcjonowania liści, został opracowany z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Zielnik stanowi atrakcyjne w formie i treści źródło wiedzy o świecie roślin i zachodzących w nim zjawiskach. Jesienny numer poświęcony został liściom drzew i krzewów.

Publikację opracowano z najwyższą dbałością o jakość merytoryczną, przywiązując równocześnie olbrzymią wagę do lekkości przekazu, odpowiedniego dla młodzieży. Z myślą o najmłodszych ostatnie strony zielnika zawierają dydaktyczne rysunkowe gry oraz zabawy.

 

 

Kolekcjonowanie liści jest nie tylko wspaniałą lekcją przyrody, ale może być również początkiem wielkiej pasji do natury. Zacznijmy od spaceru z zielnikiem po ogrodzie, parku czy lesie i obserwacji rosnących tam drzew. Co sprawia, że ich liście mają taki, a nie inny kształt? Dlaczego zmieniają jesienią swą barwę? Co sprawia, że jedne na zimę opadają, a drugie kurczowo trzymają się gałęzi? Życie drzew potrafi być naprawdę fascynujące, a prowadzenie zielnika pomoże znaleźć odpowiedzi na wymienione, jak i inne pytania. 

Po "Mój zielnik" zapraszamy do kiosków oraz salonów prasowych już 22 września!

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 


  

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Listopadowy numer "Mojego Pięknego Ogrodu" już w kioskach! Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady