Mój Piękny Ogród - wydanie specjalne 7/2017

Mój Piękny Ogród - wydanie specjalne 7/2017

Zapraszamy do poznania nowości od redakcji "Mojego Pięknego Ogrodu"! "Mój zielnik" jest przeznaczonym dla najmłodszych albumem do kolekcjonowania liści najpopularniejszych drzew i krzewów. Zielnik znajdziecie w kioskach i salonach prasowych już od 22 września!

„Mój Zielnik”, album do kolekcjonowania liści, został opracowany z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Zielnik stanowi atrakcyjne w formie i treści źródło wiedzy o świecie roślin i zachodzących w nim zjawiskach. Jesienny numer poświęcony został liściom drzew i krzewów.

Publikację opracowano z najwyższą dbałością o jakość merytoryczną, przywiązując równocześnie olbrzymią wagę do lekkości przekazu, odpowiedniego dla młodzieży. Z myślą o najmłodszych ostatnie strony zielnika zawierają dydaktyczne rysunkowe gry oraz zabawy.

 

 

Kolekcjonowanie liści jest nie tylko wspaniałą lekcją przyrody, ale może być również początkiem wielkiej pasji do natury. Zacznijmy od spaceru z zielnikiem po ogrodzie, parku czy lesie i obserwacji rosnących tam drzew. Co sprawia, że ich liście mają taki, a nie inny kształt? Dlaczego zmieniają jesienią swą barwę? Co sprawia, że jedne na zimę opadają, a drugie kurczowo trzymają się gałęzi? Życie drzew potrafi być naprawdę fascynujące, a prowadzenie zielnika pomoże znaleźć odpowiedzi na wymienione, jak i inne pytania. 

Po "Mój zielnik" zapraszamy do kiosków oraz salonów prasowych już 22 września!

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

 

 

 


 Wielki Rodziny Konkurs Ogrodniczy        Wyniki ogłosimy 2.11.2017

 

 

 


 

  Sprawdź swoją wiedzę ogrodniczą!

 

 

 


 

  Porady na październik w ogrodzie

 

 

 

      Wesprzyj akcję Greenpeace                    "Adoptuj pszczołę"!    

 

 

 


 

       Lista wydarzeń ogrodniczych                        edycja 2017

 

 

 


 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2017

 

 

Wideo

Zapowiedź październikowego numeru magazynu "Mój Piękny Ogród" Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

Zapis do newslettera

 

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady