Domek ogrodowy Keter Oakland 759

Oakland 759 to solidny domek narzędziowy wykonany z odpornego tworzywa. Domek Oakland 759 posiada 242cm wysokości, 229cm szerokości oraz 287cm głębokości. Wnętrze domku to ponad 5m2 powierzchni użytkowej! Wnętrze domku to aż 5,25m2 powierzchni użytkowej. Szerokie, dwuskrzydłowe drzwi pozwalają na swobodne dostanie się do wnętrza. Otwierając obydwa skrzydła drzwi uzyskujemy wejście o szerokości 148cm - jesteśmy w stanie wjechać do środka kosiarką, traktorkiem a nawet quadem! Drzwi domku zamknąć można na solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką.

Dzięki takiemu zabezpieczeniu zamkniemy szczelnie domek oraz uchronimy znajdujące się w nim przedmioty. Dzięki możliwości zamontowania dodatkowych wewnętrznych półek zyskujesz kolejne miejsce do przechowywania mniejszych narzędzi i akcesoriów ogrodowych, np. nożyc, rękawiczek czy konewek. Domek posiada również specjalnie wmontowany panel wentylacyjny, który zapewnia stałą cyrkulację powietrza, dlatego nie musisz obawiać się wilgoci czy pleśni.Domek Oakland nie wymaga dodatkowych pozwoleń budowlanych.

Więcej na: www.keter.pl

Cena: 5299 zł

 

Domek Manor 6x5

Z myślą o przechowywaniu kosiarek, taczek czy innych przedmiotów ogrodowych powstał domek Manor 6x5 z podwójnymi drzwiami. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzywa imitującego naturalne deski, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV i deszcz, będziesz mógł cieszyć się domkiem ogrodowym przez wiele lat – niezależnie od pory roku. Wytrzymała konstrukcja, wzmocniona metalowymi zawiasami, utrzyma nawet 75 kg śniegu na metr kwadratowy.

Ogromną zaletą domku jest to, że nie wymaga on żadnej dodatkowej konserwacji ani impregnacji, co z pewnością ucieszy każdego przyszłego właściciela. Możliwość zamknięcia domku na kłódkę oraz wmontowana podłoga o maksymalnym obciążeniu 150 kg/m2 gwarantują najlepszą ochronę przechowywanych przedmiotów przed czynnikami zewnętrznymi (np. woda, błoto) czy gryzoniami. Oprócz podwójnych drzwi domek posiada również okienko zapewniające stały dostęp naturalnego światła, które możemy zamontować w jednym z czterech wyznaczonych miejsc, a także specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający dopływ świeżego powietrza.

Domki z linii Manor to idealne rozwiązanie dla zwolenników recyklingu, ponieważ wykonano je w przeważającej części z przetworzonych surowców wtórnych.

Cena:1639 zł

 

Domek ogrodowy Factor 6x6

Jeśli szukasz większej powierzchni do przechowywania nie tylko narzędzi ogrodowych, ale także rowerów czy quadów swoich dzieci? Zapomnij o garażu – tam jest miejsce dla Twojego samochodu. Sprawdź niezwykle przestronny i pojemny domek ogrodowy Factor 6x6, który dzięki swoim rozmiarom pomieści dosłownie wszystko, np. grill, drabinę czy kosiarkę. Również wniesienie i ułożenie przedmiotów nie będzie stanowiło problemu – dwuskrzydłowe drzwi zapewniają swobodny dostęp, a dzięki możliwości zamontowania dwóch półek zyskujesz dodatkową przestrzeń na mniejsze akcesoria ogrodowe.

Domek Factor wyróżnia również jego wytrzymała i stabilna konstrukcja, a specjalnie zaprojektowany dach utrzyma nawet 75kg śniegu na metr kwadratowy. Produkt posiada także specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający cyrkulację powietrza. Bez obaw więc możesz przechowywać w nim swój sprzęt i narzędzia – masz gwarancję, że będą odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Kolorystyka i estetyka domku sprawia, że idealnie wkomponuje się on w przydomowe otoczenie. Dopływ naturalnego światła zapewnia wmontowany w dach świetlik oraz stylowe okna z brązowymi szprosami, które można umieścić na bocznych ścianach domku.

Panele ścienne w neutralnym i uniwersalnym kolorze imitują drewniane deski, co w pewnością ucieszy wszystkich, którym zależy na ciekawych designie. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzywa domek jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV czy deszcz. A co najważniejsze – nie wymaga dodatkowej konserwacji i impregnacji.

Cena: 2439zł