Kompostownik E-COMPOSTER o pojemności 470 l doskonale sprawdzi się przy produkcji ekologicznego kompostu we własnym ogrodzie. Kompostowanie pozostałości po roślinach lub pracach ogrodowych to zadanie przyjazne środowisku i pozwalające uzyskać tani nawóz do roślin. Sam kompostownik został stworzony z bezpiecznych materiałów, odpowiednich do recyklingu. Przemyślana konstrukcja gwarantuje szybkie i łatwe uzyskiwanie nawozu. Kompostownik został wyposażony w otwory wentylacyjne oraz specjalny otwór wlewowy (wbudowany w klapę), który umożliwia dodawanie wody.

Dodatkowym atutem produktu jest funkcjonalna klapa, która może służyć do zgarniania liści, trawy lub innych produktów do wytwarzania nawozu oraz specjalny system łączenia ścianek. Pomimo niewielkich rozmiarów, kompostownik odznacza się sporą pojemnością oraz stabilnością. Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, całkowicie odpornego na uszkodzenia czy szkodliwe czynniki atmosferyczne, takie jak promienie UV czy deszcz. Nie wymaga środków konserwujących i jest łatwy w montażu i utrzymaniu w czystości.

Cena: 169 zł

 

 

320 litrów na kompostowanie

Kompostownik ECO COMPOSTER 320 l doskonale sprawdzi się przy produkcji ekologicznego kompostu we własnym ogrodzie. Kompostowanie pozostałości po roślinach lub pracach ogrodowych to zadanie przyjazne środowisku, pozwalające uzyskać tani nawóz do roślin. Sam kompostownik został stworzony z bezpiecznych materiałów, odpowiednich do recyklingu. Przemyślana konstrukcja gwarantuje szybkie i łatwe uzyskiwanie nawozu. Kompostownik został wyposażony w otwory wentylacyjne oraz specjalny otwór wlewowy (wbudowany w klapę), który umożliwia dodawanie wody.

Dodatkowym atutem produktu jest funkcjonalna klapa, która może służyć do zgarniania liści, trawy lub innych produktów do wytwarzania nawozu. Mimo niewielkich rozmiarów, kompostownik odznacza się sporą pojemnością oraz stabilnością. Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, całkowicie odpornego na uszkodzenia czy szkodliwe czynniki atmosferyczne, jak promienie UV czy deszcz. Nie wymaga środków konserwujących i jest łatwy w montażu i utrzymaniu w czystości.

Cena: 85 zł 

 

Kompostownik w rozmiarze XXL

Kompostownik Mega Composter o pojemności 650 l doskonale sprawdzi się przy produkcji ekologicznego kompostu we własnym ogrodzie. Kompostowanie pozostałości po roślinach lub pracach ogrodowych to zadanie przyjazne środowisku i pozwalające uzyskać tani nawóz do roślin. Sam kompostownik również jest przyjazny środowisku – został stworzony z bezpiecznych materiałów, odpowiednich do recyklingu. Przemyślana konstrukcja gwarantuje szybkie i łatwe uzyskiwanie nawozu. Kompostownik został wyposażony w otwory wentylacyjne.

Dodatkowym atutem produktu jest funkcjonalna klapa, która może służyć do zgarniania liści, trawy lub innych produktów do wytwarzania nawozu oraz specjalny system łączenia ścianek. Mimo niewielkich rozmiarów, kompostownik odznacza się bardzo dużą pojemnością i wydajnością oraz stabilnością. Kompostownik nie posiada dna, co dodatkowo przyspiesza proces powstawania kompostu.

Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, całkowicie odpornego na uszkodzenia czy szkodliwe czynniki atmosferyczne, takie jak promienie UV czy deszcz. Nie wymaga środków konserwujących i jest łatwy w montażu i utrzymaniu w czystości. www.keter.pl

Cena: 170 zł