Wszechstronny kosz Ergo Pop-up

Kosz Ergo Pop-up to idealny produkt do zbierania mokrych odpadów ogrodowych, jak np. wilgotne liście, chwasty, ścięta trawa czy śmieci. Został wykonany z materiału odpornego na pleśń i rozdarcia. Specjalne zaczepy umożliwiają jego szybkie złożenie do wysokości 3 centymetrów. Kosz ten jest poręczny oraz łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu. Co więcej – dostępny jest w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I), dzięki czemu możemy dopasować go do naszych potrzeb czy wielkości ogrodu.

Kosz Ergo Pop-up to wszechstronny produkt, który znajdzie zastosowania w wielu sytuacjach. Przyda się do porządków nie tylko w ogrodzie, lecz także w domu czy garażu. Można w nim bezpiecznie przechowywać i przenosić różne produkty - od ubrań, po zabawki dziecięce, czy też przewozić zakupy w samochodzie. To niezbędnik w każdym domu.

Orientacyjna cena detaliczna: kosz Ergo Pop-up – ok 60 zł

Nowe produkty z linii Xact™ – co je wyróżnia?

To doskonała propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości, efektywnych narzędzi do pielęgnacji trawnika, gleby i małych roślin. Z narzędziami Xact™, porządkowanie trawnika, sadzenie, kultywacja, odchwaszczanie roślin staje się prawdziwą przyjemnością. Nowości Xact™, dzięki swojej solidnej budowie i zastosowanym materiałom, zapewniają większą precyzję i kontrolę podczas efektywnej pracy w ogrodzie, przy znacznie mniejszym wysiłku. Ponadto, są lekkie i wyróżniają się ergonomiczną budową, która wpływa na komfort i wydajność pracy.

Trzy rodzaje nowych grabi Xact™ – do trawnika, liści oraz uniwersalne

Grabie do trawnika to niezbędnik wśród narzędzi do pielęgnacji przydomowych ogródków. W tej roli doskonale sprawdzą się nowe grabie Xact™, które zostały wyposażone w szeroką głowicę, która w szybki i efektywny sposób pomoże nam zgrabić liście czy ściętą trawę. Narzędzie posiada lekki, aluminiowy trzonek o specjalnym profilu, dzięki czemu praca jest bardziej wydajna, natomiast powłoka Softgrip™ dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Pielęgnacja trawnika przy pomocy grabi Xact™ to prawdziwa przyjemność.

W nowej ofercie Fiskars znajdziemy również grabie uniwersalne Xact™ - idealne do przygotowywania ziemi na rabatach, wyrównywania nierówności gleby i wygrabiania zanieczyszczeń oraz grabie do liści Xact™ XXL, z wyjątkowo szeroką głowicą i wytrzymałymi zębami, które umożliwiają efektywne grabienie liści i ściętej trawy na dużej powierzchni.

Orientacyjna cena detaliczna: grabie do trawnika Xact™ L – ok. 95 zł, grabie do liści Xact™ XXL– ok. 106 zł, grabie uniwersalne Xact™ – 108 zł.

Nowości Xact™ do pielęgnacji gleby

To niezwykle wytrzymałe i wyjątkowo lekkie narzędzia. Wyróżnia je aluminiowy trzonek o specjalnym profilu co zwiększa wydajność i ergonomię pracy. Na komfort użytkowania wpływa także powłoka Softgrip™, którą została pokryta rękojeść. Ponadto narzędzia zostały wyposażone w wygodny otwór do zawieszania narzędzia na haku. A wśród nowości znajdziemy:

Kultywator 3-zębny Xact™

Nowy kultywator 3-zębny z linii Xact™ to sprawdzone narzędzie do efektywnego spulchniania oraz napowietrzania gleby. Szczególnie pomocne w przygotowaniu ogrodu do wiosny. Został wyposażony w wytrzymałe zęby ze stali nierdzewnej, które precyzyjnie przenikają do gleby podczas pielenia czy spulchniania gleby. Narzędzie jest ponadto wyjątkowo lekkie, co wpływa na komfort pracy.

Orientacyjna cena detaliczna: - kultywator Xact™ – ok. 110 zł

Odchwaszczacz Xact™

Odchwaszczacz z linii Xact™ szybko i efektywnie pomoże nam usunąć chwasty z ogródka między roślinami oraz warzywami. Narzędzie zostało wyposażone w podwójne ostrza do usuwania chwastów, a jego wydajność wzmacnia ruchoma głowica ze stali nierdzewnej, dzięki której praca jest bardziej precyzyjna i komfortowa.

Orientacyjna cena detaliczna: odchwaszczacz Xact™ – ok. 108 zł

Motyka duńska Xact™

Dzięki nowej motyce duńskiej z linii Xact™ w łatwy, szybki i wydajny sposób usuniemy niechciane chwasty z naszego ogródka. Ostre zęby wykonane ze stali nierdzewnej precyzyjnie przenikają do gleby podczas pielenia i spulchniania. Narzędzie jest ponadto wyjątkowo lekkie, co wpływa na komfort pracy.

Orientacyjna cena detaliczna: motyka duńska Xact™ – ok. 108 zł

Skrobak do fug Xact™

Porządkując przydomowe ogródki nie powinniśmy zapominać o usunięciu mchu i chwastów ze szczelin między płytkami chodnikowymi. Tylko wypielęgnowany, oczyszczony chodnik może być ozdobą ogrodu. Zadanie to nie musi być wcale pracochłonne, jeśli użyjemy specjalnego skrobaka do fug Xact™, który został wyposażony w podwójne ostrze ze stali nierdzewnej. Produkt ten pomoże nam szybko oczyścić fugi i cieszyć się wypielęgnowanym chodnikiem.

Orientacyjna cena detaliczna: Skrobak do fug Xact™ – ok. 95 zł

Na następnej stronie prezentujemy nowe narzędzia do pielęgnacji małych roślin!