Szafa ogrodowa Store It Out Midi od Keter to kompaktowe rozwiązanie pomieści narzędzia, kosiarkę, wiadra, wąż ogrodowy, a nawet całe pojemniki na odpady. Konstrukcja ukryje 2 kubły o pojemności 120 L i daje możliwość zamocowania pokrywy pojemnika do pokrywy schowka. Szafa została wyposażona w plastikową podłogę oraz uchylne wieko z hydraulicznym wspomaganiem otwierania, a także w pełni otwierane, podwójne drzwiczki uzbrojone w zamek i zasuwkę.

Wewnątrz szafy znajdują się dodatkowe wsporniki, na których można umocować półki, aby zwiększyć powierzchnię przechowywania. Store It Out Midi wykonano z najwyższej jakości tworzywa, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV, deszcz czy śnieg, a całą konstrukcję dodatkowo wzmocniono elementami stalowymi.

Szafa nie wymaga dodatkowych środków konserwacji i jest wyjątkowo łatwa w montażu. Design i jej kolorystyka nawiązują do struktury drewna, dzięki czemu szafa może stanowić nie tylko praktyczny, ale także estetyczny element ogrodu.

Węcej na: www.keter.pl

Cena: 499 zł