Witamy na nowej wersji serwisu mojpieknyogrod.pl! Dołożyliśmy wszelkich starań, by przesiadka ze starej strony na nową była dla Państwa jak najmniej problematyczna. Zachowaliśmy wszystkie dotychczasowe funkcje, zadbaliśmy również o przeniesienie kont użytkowników, dodanych przez Państwa ogrodów, komentarzy oraz prywatnych wiadomości.

Odświeżając wygląd strony, przeprowadziliśmy wiele zmian w jej wnętrzu. Serwis działa teraz szybciej, dostęp do artykułów, zdjęć czy filmów redakcji nigdy nie był prostszy, również na smartfonach i tabletach. Dzięki nowej stronie redakcja ma możliwość tworzenia bardziej intuicyjnych i rozbudowanych quizów oraz konkursów. Tę drugą opcję przetestujemy z Państwem już bardzo niedługo, na dniach podamy więcej informacji o specjalnym konkursie, którego partnerem będzie Fiskars!

Strona jest też w pełni dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych, będzie więc tak samo intuicyjna w użyciu na smartfonach, tabletach, jak ma to miejsce na komputerach. Mamy nadzieję, że rozwiązanie to ułatwi korzystanie z serwisu w ogrodzie, zarówno podczas prac jak i relaksu.

Nowy dział - Encyklopedia Roślin

Oddajemy do Państwa użytku Encyklopedię Roślin - specjalny dział, w którym regularnie zamieszczać będziemy opisy najpopularniejszych roślin wraz z poradami pielęgnacyjnymi oraz krótkie i rzeczowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ogrodnicze. 

Celem Encyklopedii Roślin jest dostarczenie Państwu kompleksowych informacji o popularnych roślinach ogrodniczych. Każdy z opisów zawiera szczegółowy rys biologiczny rośliny, wraz z opisem jej sylwetki i najważniejszych zagadnień - np. doboru stanowiska czy sposobu na przezimowanie. W każdej sylwetce zamieściliśmy również garść najważniejszych porad pielęgnacyjnych. Sekcja "Pytania i Odpowiedzi" zawiera z kolei łatwo dostępną i przystępnie opisaną wiedzę o pielęgnacji i uprawie najpopularniejszych roślin.

 

Encyklopedia Roślin

 

Pytania i Odpowiedzi

 

Prosimy o zgłaszanie błędów czy problemów 

Tworzenie nowych stron to proces trwający długo po udostępnieniu jej użytkownikom. Krótko po starcie mogą pojawić się błędy lub problemy z działaniem. Zachęcamy do zgłaszania na adres online@mojpieknyogrod.pl wszelkich problemów czy uwag. Dziękujemy! Miłego korzystania z nowej strony mojpieknyogrod.pl!