Już po raz siódmy serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Ogród Marzeń”. Przedsięwzięcie, które wspierają czołowi producenci z branży ogrodniczej: Compo, Fiskars, JMP Flowers, Marolex i Vilmorin-Garden cieszy się niesłabnącym zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i sklepów czy centrów ogrodniczych. 

O cyklu spotkań

Fachową pomocą służy osoba, dla której ogród nie ma tajemnic - znany i ceniony dziennikarz telewizyjny – Marek Jezierski, współautor programu „Rok w ogrodzie”.  Cykl spotkań to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach w ogrodnictwie czy o nowościach produktowych. To również możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące tych małych, ale i dużych ogrodów, tworzonych przez wszystkich pasjonatów dziedziny ogrodnictwa.

To nie tylko suche fakty, ale i praktyczna wiedza, która umożliwi rozwój pasji. To także szansa na udział w pokazach i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje z Markiem Jezierskim, jak i przedstawicielami wszystkich firm partnerskich. 

Nasze motto, któremu pozostajemy wierni: OGRÓD TO MIEJSCE TWORZONE Z PASJĄ
 

Mapa i terminy