Odkurzacz do liści BLV

Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych. Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści BLV Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, a dodatkowo urządzenia te potrafią także rozdrobnić je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach z baterią 18 lub 36 V.

Nożyce do trawy i krzewów GSH

Przycinanie trawy przy krawędziach często nie jest naszym priorytetem podczas prac ogrodowych. A szkoda. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, i to właśnie perfekcyjne wykończenie i detale nadają naszemu zielonemu zaciszu wyjątkowy sznyt. Dotyczy to też precyzyjnego cięcia krzewów. Dlaczego nie zabawić się w rzeźbiarza i nie wyczarować w swym ogrodzie pięknych kształtów? Zasilane bateryjnie nożyce GSH 18-20 (18 V) Kärcher przydadzą się każdemu ogrodniczemu perfekcjoniście, a także wszystkim tym, którzy do tego miana aspirują.

Kosiarka LMO

Zadbany trawnik to najlepsza ozdoba naszej posesji. By był zawsze jak spod igły niezbędne jest przede wszystkim regularne koszenie. I tu często zaczynają się schody. Kosiarki zazwyczaj albo posiadają kabel zasilający, na który musimy nieustannie uważać pracując, albo też są bardzo głośne. Bywa i tak, że obie te „zalety” idą w parze. Ale na szczęście pojawiły się alternatywne rozwiązania w postaci czterech modeli akumulatorowych kosiarek Kärcher. LMO 36 polecana do większych trawników jest mocna i niezawodna a także dokładna.

Podkaszarka LTR

Wszyscy chcemy by nasz zielony dywan pięknie się prezentował i zachwycał zarówno naszych gości jak i spostrzegawczych sąsiadów. By tak było konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Jednak gra zdecydowanie jest warta świeczki, gdyż korzystając z odpowiednich narzędzi bez trudu wyczarujesz przed domem piękną murawę. Godna polecenia jest bez wątpienia podkaszarka akumulatorowa LTR od cenionej za jakość i niezawodność marki Kärcher. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy zasilany jest baterią 18 V drugi, mocniejszą - 36 V.

Platforma bateryjna

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn w tym całej gamy urządzeń ogrodowych. Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia,
bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. 

Sprawdź pełną gamę urządzeń bateryjnych na www.karcher.pl