Międzynarodowe targi GARDENIA w Poznaniu to gratka dla amatorów, pasjonatów i osób, które zawodowo związane są z ogrodnictwem, architekturą krajobrazu. To najlepsza okazja, aby porozmawiać o pasji i najlepiej zaplanować sezon ogrodniczy. Na największej ekspozycji halowej w Polsce, w jednym miejscu, spotkają się pasjonaci i wystawcy. To miejsce, w którym nie zabraknie inspiracji i wiedzy. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest podwójna wejścówka i książka! Zadania są naprawdę proste.

Gardenia 2021 - Konkurs na profilu FB Kocham ogród

Marzy Wam się udział w wydarzeniu Gardenia, a przy okazji jesteście fanami tematów związanych z naturalnymi propozycjami dla zdrowia? Konkurs na profilu "Kocham Ogród" na Facebooku to propozycja dla Was! Aby wziąć udział w Konkursie należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu facebook.pl, i zamieścić w komentarzy pod postem konkursowym zdjęcie swojego jesiennego ogrodu. Pamiętajcie, że oceniamy kreatywność i autorskie podejście - pokażcie nam swoje piękne wrzosy, dynie i inne ozdoby! 

Do wygrania 5 x 2 zaproszenia na Wystawę ”Gardenia” w Poznaniu 4-6 listopada oraz książka „Naturalnie dla Zdrowia” Agnieszki Cegielskiej. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny tutaj.

ZWYCIĘZCY:

Katarzyna Kuczykowska

Irena Gaszyńska

Grzegorz Paluch

Anna Pietrzyk

Natalia Kl

Gardenia 2021 - Konkurs na profilu - FB Mój piękny ogród

A może chcecie wybrać się na targi i przy okazji zagłębić w lekturę inspiracji o kuchni wegetariańskiej? Zadanie konkursowe na profilu "Mój Piękny Ogród" będzie dla Was idealną zabawą! Aby wziąć udział w Konkursie należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu facebook.pl, i w komentarzu pod postem konkursowym dokończyć zdanie: Mój ogród to dla mnie... Pamiętajcie, że i tutaj liczymy na kreatywne i autorskie podejście - podzielcie się z nami Waszymi najpiękniejszymi sentencjami, opisami czy wspomnieniami o ogrodzie.

Do wygrania 5 x 2 zaproszenia na Targi ”Gardenia” w Poznaniu 4-6 listopada oraz książka „Happy Food Green” Niklas Ekstedt, Henrik Ennart. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny tutajZdjęcie książki poglądowe na górze artykułu.

ZWYCIĘZCY:

Teresa Supernak

Diff Difks

Paulina Pakos

Marta Pieprzycka

Magdalena Rapacz

Gardenia 2021 - Konkurs na profilu  - FB Przepis na ogród

I trzecia szansa na wygraną to możliwość wygrania wejściówek na wydarzenie Gardenia 2021 oraz poradnika o ekorozwiązaniach w mieście i przedmieściach. Mnóstwo inspiracji do zastosowania w praktyce! Aby wziąć udział w Konkursie należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu facebook.pl, i w komentarzu pod postem konkursowym na profilu "Przepis na ogród" zamieścić zdjęcie swojego jesiennego balkonu/tarasu.

Do wygrania 2 zaproszenia na Wystawę ”Gardenia” w Poznaniu 4-6 listopada oraz książka „EKO w wielkim mieście” Ewy Kozioł. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny tutaj

ZWYCIĘZCY:

Urszula Lipinska

Justyna Kociołek

Kat Arzyna