Wąż tekstylny Liano marki GARDENA to świetny ratunek dla spragnionych wody roślin, a także wielka pomoc dla ogrodników. Lekki, wygodny i łatwy w użyciu pomoże roślinom przetrwać nawet najbardziej gorące dni lata.

Rośliny podobnie jak ludzie potrzebują wody, szczególnie dużo podczas upałów. Nawadnianie ogrodów często wiąże się z ciągłym przenoszeniem konewki lub transportowaniem ciężkiego węża. Wszystkich tych problemów możemy uniknąć z wężem tekstylnym Liano marki GARDENA. Jest on bardzo wygodny w użyciu i został stworzony z wyjątkowo wytrzymałego materiału tekstylnego.

Powyższe cechy pozytywnie wpływają na łatwość jego używania, nie tylko jest wyjątkowo lekki, ale również jest bardziej odporny od tradycyjnego węża ogrodowego na skręcanie i załamywanie się. Szczególnie odporny na uszkodzenia oplot sprawia, że zaczepienie nim o kłujący krzew róży lub otarcie o krawędź budynku nie uszkodzi węża. Liano poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami w ogrodzie oraz ciśnieniem wody do 35 barów.

Wąż Liano jest bardzo lekki, dzięki czemu z łatwością możemy go zawiesić na stojaku, czy na ścianie, a zwinięty zajmuje mało miejsca. Można go nawijać na wózek lub bęben na wąż. Jest odporny na promieniowanie UV i mrozy, co zwiększa jego wytrzymałość. Dostępny w długościach: 15 m, 20 m i 30 m.