Kosz Ergo Pop-up to:
• Oszczędność miejsca – można go złożyć do wysokości 3 cm.
• Wszechstronne zastosowanie w domu i ogrodzie.
• Komfort użytkowania – dzięki specjalnym zaczepom umożliwiającym szybkie złożenie.
• Wysokiej jakości materiał odporny na rozdarcie i pleśń.
• Łatwość czyszczenia i przechowywania.
• Dostępny w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I).


5 odsłon kosza Ergo Pop-up

Po pierwsze – kosz na liście i odpady ogrodowe
Trudno sobie wyobrazić porządki w ogrodzie bez kosza na liście, ściętą trawę, chwasty czy śmieci. Nowy kosz Ergo Pop-up w tej sytuacji sprawdzi się doskonale. Co ważne, materiał, z którego został wykonany, jest odporny na wilgoć, pleśń czy rozdarcia. Po zakończeniu pracy kosz można szybko złożyć dzięki specjalnym zaczepom. Jego olbrzymia zaleta to łatwość czyszczenia i przechowywania – po złożeniu zajmuje niewiele miejsca (wys. 3 cm). Kosz jest dostępny w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I), dzięki czemu możemy dopasować go do naszych potrzeb czy wielkości ogrodu.

Po drugie – dodatkowa przestrzeń na narzędzia ogrodowe
Gdy uporamy się już z porządkami w ogrodzie, koniecznie trzeba pomyśleć o naszym garażu i wygodnym przechowaniu narzędzi ogrodowych. Jeśli nie chcemy dokupywać kolejnych półek czy szafek, można do tego celu wykorzystać kosz Ergo Pop-up. Materiał, z którego został wykonany, jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia. W koszu Ergo Pop-up bez problemu zmieszczą się drobne narzędzia i akcesoria do ich czyszczenia.

Po trzecie – niezbędnik w samochodzie
Wybierając się na zakupy samochodem, mamy potem często problem z bezpiecznym ułożeniem ich w bagażniku. Jak to zrobić, aby obok siatki z zakupami spożywczymi i ubraniami zmieściły się jeszcze swobodnie kwiatki do dekoracji pokoju? To wyzwanie, w którym pomoże nam kosz Ergo Pop-up. Wystarczy włożyć część zakupów do małego kosza i nie martwić się, że ulegną uszkodzeniu podczas transportu do domu. Sprawdzi się w tym szczególnie kosz w wersji S (73 I). Jego wysokość po rozłożeniu to 460 mm.

Po czwarte – pojemnik na zabawki
Pokój dziecka to świat pełen zabawek, które niekiedy są dosłownie wszędzie. Nierzadko prawdziwym wyzwaniem stają się dla rodziców klocki, samochodziki, kolekcja książek albo gazetek z naklejkami. Przychodzi czas na porządki i szukamy pomysłu, jak i gdzie je wszystkie przechować. W tej sytuacji z pomocą przyjdzie kosz Ergo Pop-up! to doskonałe rozwiązanie na przechowywanie różnych zabawek, szczególnie gdy brakuje miejsca na dodatkowe szafki.

 

 

Po piąte – praktyczny schowek na buty
Większość kobiet uwielbia kolekcjonować buty. Gdy obuwie letnie trzeba zastąpić butami jesienno-zimowym, a miejsca w szafie brak, zaczyna się pojawiać poczucie winy... Można temu zapobiec. W tej sytuacji również pomoże nam kosz Ergo Pop-up. Przechowamy w nim sezonowe buty w domu czy w piwnicy i problem z głowy. Do wersji M (175 I) czy L (219 I) bez problemu zmieści się kilka pudełek z butami.