Zarówno podczas oczyszczania sprzętów domowych, jak i dezynfekowania powierzchni blatów czy tarasów w ogrodzie, istotny jest zakup sprawdzonego i skutecznego produktu wspomagającego walkę z wirusami. Należy pamiętać, aby stosować go na czyste powierzchnie, uprzednio oczyszczone z brudu, resztek ziemi, pozostałości kurzu, a następnie przetarcie i aplikację.

Glotox garden top to środek dezynfekcyjny, który posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Jest on przeznaczony jest do końcowej dezynfekcji uprzednio umytych i spłukanych czysta wodą powierzchni i urządzeń w przemyśle spożywczym, obiektach użyteczności publicznej oraz do higienicznej dezynfekcji rąk.

Stosowany jest takze do utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Może być stosowany na czystych powierzchniach mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

Test potwierdził skuteczność w zabiciu ponad 99% koronawirusa w ciągu 60 sekund.

Jak go używać prawidłowo?

Dawkowanie produktu:

1- 2 g/l - oprysk powierzchni, zamgławianie

1 g/l - zanurzanie

Zanurzyć dłonie w roztworze o stężeniu 1g/l. Płyn wcierać w skórę przez 30 sekund. Czynność tę powtórzyć, po czym opłukać ręce ciepłą wodą i osuszyć.

Preparat dezynfekujący


bardzo ważne jest, aby nie mieszać produktu z innymi detergentami oraz alkoholem.

Stabilność: po rozpuszczeniu stabilny 1 rok

Bezpieczeństwo: według klasyfikacji substancji i mieszaniny produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska

Do opryskiwania można używać opakowań z odzysku – po detergentach – przed użyciem należy je dokładnie wypłukać