Konkurs Ogrodnik Doskonały 2020 Jesień

Drodzy Ogrodnicy!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu! Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Jak zawsze, jest to dla nas niełatwy wybór, gdyż każdy ogród jest wyjątkowy i prowadzony z pasją i zaangażowaniem! Poniżej publikujemy wyniki nagrodzonych prac:

  1. Justa77
  2. Janina Borchmann
  3. Grazia
  4. Zacisze
  5. Maria Bartos

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz prosimy o przesłanie danych adresowych oraz numer telefonu w wiadomości prywatnej na fanpage'u Mój Piękny Ogród na portalu Facebook.

Jak wygrać?

  1. Zaloguj się/ zarejestruj się na stronie mojpieknyogrod.pl
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i załącz zdjęcia na konkurs wraz z opisem ogrodu
  3. Regulamin konkursu jest dostępny na mojpieknyogrod.pl
  4. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2020

Formularz zgłoszeniowy

Zbieranie danych zostało zakończone.

Nagrody

Do wygrania 5 siekier Norden marki Fiskars

Siekiery Norden to powrót do korzeni Fiskars. Najwyższej jakości drewno hikorowe, używane do wykonania trzonka, pozwala poczuć autentyczność i naturalność tradycyjnej, drewnianej siekiery.
Wyjątkowo trwałe połączenie głowicy z trzonkiem, optymalny kształt ostrza oraz perfekcyjnie wyważona konstrukcja gwarantują bezpieczeństwo i zapewniają maksymalną efektywność pracy.
Wysokiej jakości zewnętrzna powłoka PTFE na ostrzu zapobiega powstawaniu rdzy i chroni ostrze przed przywieraniem brudu. Drewno hikorowe charakteryzuje
Trzonek z drewna hikorowego charakteryzuje się wysokim poziomem sprężystości, co pozwala na redukcję drgań występujących podczas pracy, a jego haczykowate zakończenie zapewnia kontrolowany chwyt i uniemożliwia wyślizgnięcie się narzędzia z ręki.