Najnowszy opatentowany przez firmę Briggs & Stratton system Mow N'Stow® pozwala na unikalny sposób przechowywania kosiarki z silnikiem spalinowym, czyli w pozycji pionowej. Jest to obecnie jedyny silnik spalinowy na rynku, dzięki któremu można postawić kosiarkę w pozycji pionowej bez ryzyka wycieków oleju lub paliwa.

Nowe silniki Briggs & Stratton z opcją Mow N'Stow® mają specjalnie zaprojektowane zbiorniki paliwa oraz zupełnie od podstaw zaprojektowany nowy "nie dławiący się" gaźnik. Cały silnik charakteryzuje się też udoskonalonymi uszczelnieniami. Od teraz podstawowe czynności serwisowe i czyszczące, transport oraz przechowywanie kosiarki spalinowej są najłatwiejsze w historii.    

System Mow N’Stow® dostępny w kosiarkach z silnikami 625Exi, 650EXi, 675EXi i 675iS. 

MOW N'STOW® to:

- łatwiejsze przechowywanie – oszczędność miejsca do 70% powierzchni w garażu;

- łatwiejsze czyszczenie i obsługa;

- Łatwiejszy transport – dozwolona pionowa pozycja kosiarki.

ŚWIĘTUJ 110 lat Briggs & Stratton i wygraj 11 000 USD

Z okazji jubileuszu Briggs & Stratton przygotował konkurs, w którym do wygrania jest aż 11 000 USD. Zadaniem konkursowym jest zrobienie 1-5 zdjęć w tematyce „JA i BRIGGS & STRATTON” i przesłanie ich za pomocą formularza na stronie www.110bday.com.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze to jedyne, najciekawsze, najbardziej oryginalne lub zaskakujące zgłoszenie, którego autor zostanie szczęśliwym posiadaczem 11 000 USD.

Sprzedawcy sprzętu napędzanego silnikami Briggs & Stratton też mają szansę na wygraną. Sklep, w którym zwycięzca konkursu zakupił sprzęt z silnikiem Briggs & Stratton, również otrzyma nagrodę w wysokości 11 000 USD.

Konkurs trwa przez cały sezon od 1 marca do 31 sierpnia.