Prezenty dla ogrodnika

Praktyczne prezenty dla zagorzałego fana ogrodnictwa to doskonały pomysł. W tym przypadku sprawdzą się zarówno narzędzia, w tym grabki, sekatory, odchwaszczacze czy też piły. Innym pomysłem jest obdarowanie go planerami lub kalendarzami księżycowymi, które pomogą w zaplanowaniu wszystkich czynności w ogrodzie.

Jeżeli stawiasz na bardziej dekoracyjne aspekty prezentu, warto pomyśleć o lampionach zewnętrznych, które będą zdobiły wejście na taras czy domu. W tym roku modne są te z domieszką betonu, drewna czy też metalu. Wykorzystaj te na wkład świecowy lub też lampy LED.

Innym ciekawym pomysłem będzie skupienie się na aranżacji samego tarasu - być może bliska ci osoba wspominała o poduszkach czy też łańcuchach z lampkami LED? Rozeznaj się, jakie kolory lubi najbardziej i dopasuj do charakteru udekorowanego kącika do czytania!

Nie skupiaj się wyłącznie na dodatkach do ogrodu! Jeżeli wiesz, ze dana osoba poluje na ulubione cebulki kwiatowe czy też specyficzne nasiona, wykonaj dla niej paczuszkę do wiosennych nasadzeń - gwarantujemy, że będzie mile zaskoczona!