W upalny letni dzień szukamy nie tylko cienia, gdy słońce praży niemiłosiernie, ale także orzeźwienia. Pod parasolem, czy pergolą trudno o ochłodę. Na letnie upały GARDENA poleca innowacyjne rozwiązanie, jakim jest kurtyna wodna. Przyniesie orzeźwienie, tworząc prawdziwie wakacyjny nastrój w przydomowym ogrodzie lub na tarasie.

Kto z nas nie marzy o ochłodzie podczas wypoczynku pod parasolem, na balkonie czy tarasie? Najlepiej, gdyby dosięgnęła nas orzeźwiająca bryza. Taka, jaka występuje
w trakcie letniego wypoczynku nad morzem. Z nowym zestawem kurtyny wodnej GARDENA znajdziesz ochłodę w upalne dni i poczujesz się jak na wakacjach, nie wyjeżdżając z domu.

 

(zdj.: materiały producenta)

 

Zestaw kurtyny wodnej GARDENA montuje się do parasola, markizy lub pergoli
i podłącza do kranu. Po włączeniu wody, dysze tworzą delikatną mgiełkę, która przyjemnie schładza powietrze. Rozpylana mgiełka wodna unosi się w powietrzu niczym przynosząca ulgę zasłona -
podkreśla Jarosław Soboń, ekspert GARDENA.

Zestaw zawierający obejmy mocujące można szybko przymocować do parasola lub markizy i równie szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce. Innym rozwiązaniem jest przymocowanie go na stałe za pomocą śrub, na przykład na stelażu pergoli. Zestaw jest wyjątkowo elastyczny, ponieważ podłącza się go bezpośrednio do kranu.

Położenie mikro dysz zamgławiających można regulować. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych dysz. Ponieważ rozpylana mgiełka jest niezwykle delikatna, zużycie wody jest bardzo niskie, dając użytkownikom beztroską radość przez całe lato.