• KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
  • ZAKŁADANIE OGRODU
    • Rośliny ogrodowe
    • Sad
    • Warzywnik
    • Ogrody przydomowe
    • Trawnik
    • Żywopłot
    • Drzewa i krzewy
    • Ozdoby ogrodowe
    • Oświetlenie ogrodu
    • System nawadniania
    • Oczka wodne
    • Skalniaki
    • Płoty i ogrodzenia
  • KWIATY W DOMU
    • Rośliny mieszkaniowe
    • Aranżacje
    • Kwiaty balkonowe
      • Rośliny na taras
    • Pielęgnacja roślin domowych
  • PIELĘGNACJA ROŚLIN
    • Sadzenie roślin
    • Przycinanie roślin
    • Podlewanie roślin
    • Nawożenie roślin
    • Rozmnażanie roślin
    • Ochrona roślin
  • ENCYKLOPEDIA ROŚLIN
    • Byliny
    • Jednoroczne i dwuletnie
    • Drzewa oraz krzewy
    • Rośliny doniczkowe
    • Warzywa
    • Owoce
    • Pnącza
    • Cebulowe
    • Zioła i przyprawy
  • KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
  1. Strona główna
  2. W "Zielonej Dolinie"

W "Zielonej Dolinie"

Antonina Dąbrowska
Opublikowano: 20.08.2015, 10:33
Udostępnij Udostępnij Pinterest

Ponad 30 lat temu nabyliśmy działkę w ROD "Zielona Dolina".Wszystko zaczynaliśmy od podstaw.Działka ma 350 m2,leży w bardzo malowniczym miejscu,otoczona polami i lasami.Na początku rosły na niej drzewa i krzewy owocowe oraz warzywa.Dopiero po wielu latach,gdy mąż przeszedł na emeryturę,wygląd naszego ogrodu zaczął się zmieniać.Wybudowaliśmy wymarzoną altanę,a w miejscu gdzie rosły warzywa,powstały rabaty kwiatowe. Co roku na naszej działce coś się zmieniało.Posadziliśmy dużo iglaków,które staram się formować,powstała rabatka z roślinami kwaśnolubnymi. Dużo jest kwiatów cebulowych i bylin,ale największy sentyment mam do kwiatów jednorocznych.Znalazło się również miejsce na mały warzywnik. Działka jest dla nas miejscem wypoczynku i rekreacji. Często odwiedzają nas dzieci i wnuki. Wszyscy spędzają tu miło czas i wychodzą zadowoleni.

 ROD "Zielona Dolina"

Galeria (14 zdjęć)

1 / 14 Ogród wiosną

Ogród wiosną

2 / 14 Kolorowe tulipany

Kolorowe tulipany

3 / 14 Pora kwitnienia różaneczników

Pora kwitnienia różaneczników

4 / 14 Pelargonie na tarasie altanki

Pelargonie na tarasie altanki

5 / 14 Widok z okna altanki

Widok z okna altanki

6 / 14 Sierpień w ogrodzie

Sierpień w ogrodzie

7 / 14 Lato w pełni

Lato w pełni

8 / 14 Rudbekia w kolorze słońca

Rudbekia w kolorze słońca

9 / 14 Cynie meksykańskie

Cynie meksykańskie

10 / 14 Nagietkowe szaleństwo

Nagietkowe szaleństwo

11 / 14 Leśna część ogródka

Leśna część ogródka

12 / 14 Leśny zakątek

Leśny zakątek

13 / 14 Warzywnik

Warzywnik

14 / 14 Widok na ogród w kolorach lata

Widok na ogród w kolorach lata

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Piękne jesienne chryzantemy

Jesienna przeprowadzka do domu

Japońskie klony w barwach ognia

Cięcie malin po przymrozkach - wszystko co musisz wiedzieć o jesiennych malinach

Pięknotka cała w koralach

Ogród
Ogród ozdobny
Wiosna zawitała w ogrodzie
14.06.2022
Stokrotki moje ulubione.
Ogród ozdobny
Konkurs Ogrodnik Doskonały Wiosna 2022
14.06.2022
Krokus "Prince Claus".
Ogród ozdobny
Kolory wiosny.
13.06.2022
Hamakowy chill
Ogród ozdobny
Tajemniczy ogród w centrum Wrocławia.
13.06.2022
mojpieknyogrod.pl
  • REGULAMIN
  • REKLAMA
  • KONTAKT
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Kobieta.plGlamour.pl Gotujmy.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Party.pl Polki.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plBurdaconnect.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.