• KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
  • ZAKŁADANIE OGRODU
    • Rośliny ogrodowe
    • Sad
    • Warzywnik
    • Ogrody przydomowe
    • Trawnik
    • Żywopłot
    • Drzewa i krzewy
    • Ozdoby ogrodowe
    • Oświetlenie ogrodu
    • System nawadniania
    • Oczka wodne
    • Skalniaki
    • Płoty i ogrodzenia
  • KWIATY W DOMU
    • Rośliny mieszkaniowe
    • Aranżacje
    • Kwiaty balkonowe
      • Rośliny na taras
    • Pielęgnacja roślin domowych
  • PIELĘGNACJA ROŚLIN
    • Sadzenie roślin
    • Przycinanie roślin
    • Podlewanie roślin
    • Nawożenie roślin
    • Rozmnażanie roślin
    • Ochrona roślin
  • ENCYKLOPEDIA ROŚLIN
    • Byliny
    • Jednoroczne i dwuletnie
    • Drzewa oraz krzewy
    • Rośliny doniczkowe
    • Warzywa
    • Owoce
    • Pnącza
    • Cebulowe
    • Zioła i przyprawy
  • KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
  1. Strona główna
  2. Rustykalny Ogród

Rustykalny Ogród

Karol Wala
Opublikowano: 15.08.2018, 23:17
Udostępnij Udostępnij Pinterest

Ogród tworzymy od 6 lat. Część ogrodu to tematyka rustykalna; jest i część japońska.... zapraszamy na wirtualny spacer. Mamy nadzieję, że chociaż trochę stare murki, żeliwne dodatki, kamień i woda w ogrodzie Państwa zachwycą i zainspirują :) Kolekcjonujemy klony palmowe i żurawki. Jest też wiele kwiatów ozdobnych i bylin. W ostatnich dwóch latach coraz bardziej zachwycają nas hortensje ... mamy jeszcze kilka pomysłów i niezagospodarowanych części działki także nasza pasja i hobby na pewno będą się rozwijać a ogród zyska jeszcze bardziej wyrazisty charakter :)

Galeria (11 zdjęć)

1 / 11

2 / 11

3 / 11

4 / 11

5 / 11

6 / 11

7 / 11

8 / 11

9 / 11

10 / 11

11 / 11

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Piękne jesienne chryzantemy

Jesienna przeprowadzka do domu

Japońskie klony w barwach ognia

Cięcie malin po przymrozkach - wszystko co musisz wiedzieć o jesiennych malinach

Pięknotka cała w koralach

Ogród
Ogród ozdobny
Wiosna zawitała w ogrodzie
14.06.2022
Stokrotki moje ulubione.
Ogród ozdobny
Konkurs Ogrodnik Doskonały Wiosna 2022
14.06.2022
Krokus "Prince Claus".
Ogród ozdobny
Kolory wiosny.
13.06.2022
Hamakowy chill
Ogród ozdobny
Tajemniczy ogród w centrum Wrocławia.
13.06.2022
mojpieknyogrod.pl
  • REGULAMIN
  • REKLAMA
  • KONTAKT
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Kobieta.plGlamour.pl Gotujmy.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Party.pl Polki.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plBurdaconnect.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.