Drodzy użytkownicy,

zapraszamy Was do udziału w Konkursie organizowanym wraz z marką Castorama. Na czym polega zadanie?

Przyślijcie w wiadomości prywatnej na fanpage'u Mój Piękny Ogród zdjęcie przedstawiające Wasze kąciki zabaw dla dzieci. Mogą to być te kupione i zaaranżowane w nietuzinkowy sposób lub własnoręcznie wykonane z użyciem dostępnych materiałów w duchu zero waste! Opiszcie także swoje wspomnienia z dzieciństwa z ogrodowych zabaw! Wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej oraz pomysłu. Wierzymy, że są wśród Was prawdziwi majsterkowicze, którzy zachwycili swoje pociechy nie raz!

Zdjęcia przesłane pod postem konkursowym w formie komentarza nie będą brane pod uwagę. Szanujemy prywatność Waszych pociech, dlatego prosimy, aby nie zamieszczać kącików zabaw wraz z wizerunkiem dzieci. Wierzymy na słowo, że mają ogromną frajdę korzystając z nich!

Jak wygrać?

  1. Wejdź na fanpage Mój Piękny Ogród i zamieść w wiadomości prywatnej zdjęcie kącika zabaw w ogrodzie i opisz swoje wspomnienie z dzieciństwa związane z zabawą w ogrodzie.
  2. Regulamin dostępny jest na www.mojpieknyogrod.pl oraz pod linkiem REGULAMIN KONKURSU
  3. Na zgłoszenia czekamy od 31 lipca do 12 sierpnia.

Nagrody

Wśród osób biorących udział w konkursie wybierzemy 3 zwycięzców. Jury konkursowe wyłoni najciekawsze prace, biorąc pod uwagę ich oryginalność, jakość oraz merytoryczność. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Fundator nagród konkursowych:

 

I Nagroda

Zestaw plac zabaw Franek, Castorama 598 zł

Zestaw Franek to idealne miejsce 4w1 dla Twojego dziecka! Zestaw jest wyposażony w huśtawkę, wieżę, drabinki do wspinania oraz zjeżdżalnię. Całość została zaimpregnowana tak, aby nawet niesprzyjająca aura nie popsuła późniejszej zabawy! Wszystkie elementy są gładkie, co zapewnia bezpieczeństwo Twojej pociechy.

II Nagroda

Basen Bestway z filtrem 3,66 x 0,76 m, Castorama, 348 zł

Basen Bestway z filtrem pozwoli Tobie i Twojej rodzinie ochłodzić się w upalne dni, a także będzie doskonałym miejsce do miłego spędzenia czasu w ogrodzie. Miękkie wykończenie modelu sprawia, że jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki filtracji woda będzie zawsze czysta i bezpieczna w użytkowaniu. Materia, z którego został wykonany basen jest odporny na promieniowanie UV.

III Nagroda

Piaskownica z pokrywo-ławką 120 x 120 cm, Castorama, 218 zł

Ten produkt świetnie sprawdzi podczas zabawy Twoich dzieci – można wykorzystać go jako ławkę, którą umieścisz na swoim podwórku lub piaskownicę, w której dziecko wygodnie usiądzie podczas przygotowywania ulubionych form z piasku! Po skończonej zabawie możesz osłonić miejsce pokrywą, aby wnętrze pozostało czyste bez względu na pogodę.