Tysiące roślin, setki aranżacji oraz mnóstwo inspiracji dla Twojego domu i ogrodu w pawilonach rozkwitających feerią barw i roztaczających niepowtarzalne zapachy - tym zachwycała kolejna edycja targów "Zieleń to Życie"! Pierwsze dwa dni targów skierowane były do osób zawodowo zajmujących się ,,zieloną branżą” - szkółkarzy, ogrodników, architektów krajobrazu, specjalistów, zarządzających miejską zielenią i firm wykonujących usługi, właścicieli centrów ogrodniczych i kwiaciarni oraz florystów. 

Ostatni, trzeci dzień dedykowany był dla hobbystów i każdego kto interesuje się zielenią i chce wprowadzić ją do przestrzeni wokół siebie. W programie dla pasjonatów znalazły się wykłady dotyczące ciekawych roślin, zakładania i pielęgnacji ogrodu. Odwiedzający mieli możliwość aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach: warsztatach z sadzenia, tworzenia roślinnej biżuterii i wianków oraz budowania domków dla pszczół. Bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad udzielali znani w ogrodniczym świecie eksperci.

Natomiast na Kiermaszu Roślin można było zdobyć nowości i rarytasy bezpośrednio od producentów. 

Zapraszamy do przekonania się na własne oczy, jak kolorowe i odświeżające jest to wydarzenie! Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne edycję targów "Zieleń to Życie", które odbędą się 3-4-5 września 2020, tradycyjnie w EXPO Warszawa XXI!  

Zdjęcia to materiały prasowe Organizatora.