Targi odbędą się już pomiędzy 7 a 9 kwietnia 2017 roku na terenie największe­go w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowe­go Ptak Warsaw Expo, w podwarszawskim Nadarzynie. Impreza adresowana zarówno do branży ogrodniczej i architektury krajobrazu, jak i wszystkich miłośników ogrodnictwa, posiadaczy domów i ogrodów odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Środowiska oraz Mini­sterstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wystawa została podzielona na pięć salonów tematycz­nych. Salon Architektury Krajobrazu przeznaczony jest dla profesjonalistów z branży projektowania ogrodów, oraz upraw sadowniczych i warzywniczych. W Salonie zaprezen­tują się architekci krajobrazu oraz producenci placów zabaw i siłowni plenerowych.

 

Salon Małej Architektury to prze­gląd wyposażenia każdego ogrodu: od mebli ogrodowych, po ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, lampy i baseny. W Salonie Ogrodnictwa zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz materiału szkółkarskiego oraz rozwiązań techno­logicznych dedykowanych szkółkarstwu.

Salon Florystyki pokaże ofertę kwiatów ciętych, cebulowych, doniczko­wych oraz materiałów florystycznych. W Salonie Techniki Ogrodniczej znajdzie się sprzęt do zawodowej i amator­skiej pielęgnacji ogrodów. Salon Pszczelarstwa to sprzęt i nowe technologie związane z produkcją miodu, a także „miodowa” żywność, suplementy i kosmetyki.

Dobre miejsce do robienia interesów

Targi Green Days 2017 to także szeroka oferta krajowych producentów owoców i warzyw, wyda­rzeń edukacyjnych, spotkań biznesowych orga­nizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu, Instytutem Ogrodnictwa, Polskim Związkiem Pszczelarskim, a także Polską Orga­nizacją Handlu i Dystrybucji.

Konferencje i wykłady, w tym przede wszystkim Międzynarodowe Forum Architektury Krajobrazu, będą świetną okazją dla branży do poszerze­nia wiedzy oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych. Pomogą w tym sesje rozmów B2B z partnerami z kraju i zagranicy. Szereg atrakcji przyciągnie też wiele tysię­cy konsumentów. Impreza będzie szeroko promowana w mediach.

Adres: Warsaw Expo, Al. Katowicka 62
Kod pocztowy: 05-830
Miasto: Nadarzyn
Start wydarzenia: 2017-04-07 09:00
Koniec wydarzenia: 2017-04-09 16:00