Targi GARDENIA to największa w Polsce ekspozycja artykułów, maszyn, urządzeń, narzędzi, sprzętu ogrodniczego i usług dla ogrodnictwa. Jest to również prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się, jaka modna zapanuje w ogrodzie w nadchodzącym sezonie.

 

 

Każdy kto marzy o tym, by w marcu wprowadzić do ogrodu wiosenną aurę, powinien odwiedzić Targi GARDENIA, które na koniec lutego odbędą się w Poznaniu. Tym bardziej, że wiosna dla właścicieli ogrodów i miłośników zieleni jest czasem wytężonej pracy oraz wielu nowych wyzwań. Najwięcej porad na temat projektowania ogrodu lub tworzenia trwałych kompozycji roślinnych na tarasach czy balkonach, znaleźć będzie można właśnie na GARDENII.

Udział w Targach to najlepszy sposób na to, by przygotować się do nowego sezonu, zasięgnąć wiedzy na temat najnowszych trendów oraz zapoznać się z narzędziami, które ułatwią pracę w ogrodzie. Miłośnicy zieleni, którzy odwiedzą GARDENIĘ będą mogli nabyć wiele oryginalnych gatunków roślin podczas Kiermaszu Ogrodniczego.

 

Fotorelacja z Gardenii 2017 

 

Cała ekspozycja podzielona będzie na trzy główne bloki tematyczne. Pierwszy dotyczy artykułów, maszyn, urządzeń, narzędzi, sprzętu ogrodniczego, a także torfów, podłoży, chemii ogrodniczej i materiału nasiennego. Drugi materiału roślinnego, pomocniczego w uprawach, systemów nawadniających i oczek wodnych. Trzeci małej architektury ogrodowej, grilli i odzieży ogrodniczej. W każdej z powyższych przestrzeni będą prezentowane premiery rynkowe, tworzone w oparciu o analizę  trendów i potrzeb miłośników zieleni.

W programie nie zabraknie warsztatów z Markiem Jezierskim, ogrodów pokazowych, konkursu „Inspiracje-Aranżacje”, pogotowia projektowego czy pokazów florystycznych, które odbędą się w ramach Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS.

 

Ceny biletów

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. ul. Głogowska 14
Kod pocztowy: 60-734
Miasto: Poznań
Start wydarzenia: 2018-02-22 08:00
Koniec wydarzenia: 2018-02-24 18:00