Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GRDENIA odbędą się w dniach 2-4 marca w Poznaniu. Na liście wystawców znajduje się obecnie ponad 350 firm z kilkunastu krajów świata. Liczba wystawców będzie zdecydowanie wyższa – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu – Cały czas zgłaszają się nowe firmy, które rezerwują powierzchnię wystawienniczą – dodaje.

Wzorem lat ubiegłym ekspozycja zlokalizowana będzie w 6 pawilonach. Wśród wystawców nie zabrakuje największych dostawców drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych czy nasion traw.

Znaczna część ekspozycji skupiona będzie wokół narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej. Wielką atrakcją dla uczestników Targów będą także ciekawe kompozycje kwiatowe oraz oryginalne elementy dekoracyjne.

 

Pobyt na Targach GARDENIA umożliwi odpowiednie przygotowanie się do nowego sezonu, dzięki wiedzy zaczerpniętej ze wszystkich  sektorów ogrodniczych. Odwiedzający będę mieć okazję do rozmowy o tym, jak utrzymać kwiaty, krzewy i trawniki w dobrej kondycji. Jeśli szukasz informacji o oryginalnych aranżacjach ogrodowych, tarasowych czy balkonowych, GRADENIA to najlepsze miejsce by zdobyć wiadomości o aktualnych trendach w aranżacji, nawożeniu czy nawadnianiu.

Dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej całej branży ogrodniczej, to niewątpliwe cel wizyty na GARDENII. Bardzo ważnym aspektem jest zatem merytoryczny program wydarzeń, który jak zawsze będzie bardzo rozbudowany.

Tak było na targarch GARDENIA 2016

Podobnie jak w latach ubiegłych odwiedzający będą mogli uczestniczyć
w wielu inspirujących wykładach, warsztatach czy pokazach na żywo prowadzonych przez znane w kraju autorytety i gwiazdy telewizyjne. Targi GARDENIA to też „Pogotowie projektowe”, konkurs „Aranżacje-Inspiracje” czy pełne natchnienia pokazy, które poprowadzi Marek Jezierski.

Ważnym punktem programu będzie również Kiermasz Ogrodniczy, który umożliwi zakup najpiękniejszych odmian roślin i praktycznych narzędzi. Na Targach GARDENIA gościć będzie także Maja Popielarska. Święto miłośników zieleni stanie się zatem tłem do jednego z odcinków programu „Maja w ogrodzie”.  

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. ul. Głogowska 14
Kod pocztowy: 60-734
Miasto: Poznań
Start wydarzenia: 2017-03-02 10:00
Koniec wydarzenia: 2017-03-04 18:00