Własne, czyli najlepsze! Jak się ich doczekać? 
Najpierw trzeba poznać wymagania drzew i krzewów, tajniki ich uprawy, a przede wszystkim odmiany, które warto posadzić we własnym
 ogrodzie.

By pomóc Państwu w wyborze i dostarczyć niezbędnych informacji, stworzyliśmy właśnię tę gazetę, która jest pierwszym z serii przydatnych i kompetentnych poradników ogrodniczych. Tych nigdy nie za wiele!

Zaczynamy od owoców, bo to one są niezbędne w naszej codziennej diecie. Ale tylko takie, które pochodzą ze zdrowych upraw przydomowych lub własnych parapetów i doniczek. Podpowiadamy, w jaki sposób należy prowadzić uprawę m.in. brzoskwin, malin, porzeczek, truskawek czy winorośli, by uzyskać naturalne i pyszne owoce!

Do końca roku ukażą się jeszcze cztery numery "Ogrodniczego ABC". Majowe wydanie poświęcone będzie najpiękniejszym kwiatom rabatowym, lipcowe pomysłom na aranżacje ogrodowe, wrześniowe sadzeniu cebul kwiatowych, a listopadowe kwiatom doniczkowym. W każdym numerze zaprezentujemy najpiękniejsze odmiany z danej kategorii, wraz z poradami jak rośliny te sadzić, pielęgnować oraz ciąć! 

 

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

Start wydarzenia: 2018-03-23 00:00
Koniec wydarzenia: 2018-05-24 00:00