Drodzy Czytelnicy Ogrodnicy!

Z miłości do roślin – to hasło, jakie przyświecało nam podczas tworzenia "Kocham Ogród". W swoich listach prosiliście o jeszcze więcej porad. Postanowiliśmy spełnić Wasze życzenie i stworzyć wydanie ekstra "Przepisu na Ogród". Postawiliśmy na stronę praktyczną. Dlatego w "Kocham Ogród" znalazło się sporo rysunków, tekstów i porad technicznych.

W tworzenie tego magazynu włożyliśmy wiele serca i pozytywnej energii, abyście Wy – nasi Czytelnicy – mogli spożytkować ją w Waszych zielonych królestwach. Wszyscy w naszej redakcji mamy ogrody i działki. Bez roślin nie wyobrażamy sobie życia. Dlatego na str. 38–39 publikujemy subiektywny test odmian warzyw, które nam się udały. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was ogrodniczych drogowskazem. Wszystko to właśnie z miłości do roślin, ale też do Was – nasi Kochani Czytelnicy.

Oddajemy w Wasze ręce nową jakość "Przepisu na Ogród". Magazyn pełen praktycznych porad, ale też inspiracji. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas kompozycje rabat czy aranżacje przestrzeni wykorzystacie przynajmniej częściowo w Waszych ogrodach i działkach.

Czekamy na Wasze opinie, listy i zdjęcie pięknych ogrodów. Piszcie na adres redakcji lub wysyłajcie je e-mailem na adres: ko@burdamedia.pl

Wszystkie chętnie przeczytamy, a najlepsze opublikujemy i zapłacimy nagrodę 75 zł. Czytelnik, którego reportaż ukaże się w dziale "Mój Ogród" otrzyma od nas aż 300 zł nagrody! Nie zapomnijcie dołączyć kuponu ze str. 66.

Katarzyna Gubała

redaktor naczelna

Start wydarzenia: 2014-04-24 07:00