To już trzeci sklep sieci we Wrocławiu oraz ósmy w województwie dolnośląskim. Oprócz dwóch już istniejących wrocławskich sklepów, pozostałe lokalizacje to Legnica, Zgorzelec, Jelenia Góra, Kłodzko i Świdnica. Wraz z nowo otwieranym wrocławskim sklepem, w Polsce funkcjonuje 57 sklepów sieci.

To wyjątkowo dogodna lokalizacja dla mieszkańców Wrocławia, gdyż nowy sklep Leroy Merlin znajduje się blisko centrum miasta, więc klienci z łatwością będą mogli dojechać na zakupy zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Sklep usytuowany jest przy wjeździe na drogę krajową nr 94 w kierunku Oławy.

Sklep przy ulicy Krakowskiej oferuje klientom szeroki wybór produktów do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów ich marzeń. W asortymencie dostępnych jest 41 000 produktów. Aby móc lepiej dostosować ofertę, stale prowadzone są konsultacje z klientami, fachowcami, przedstawicielami firm z branży budowlano-remontowej oraz mieszkańcami Wrocławia i okolicznych miejscowości w celu poznania potrzeb lokalnego rynku.

Leroy Merlin jako przyjaciel lokalnej społeczności stara się być jak najbliżej swoich klientów. Dlatego też po otwarciu sklepu planuje się utworzenie Rady Klientów, przy pomocy której pracownicy Leroy Merlin będą mogli lepiej dostosować swoją ofertę.

(zdj.: materiały promocyjne)

Na powierzchni ponad 12 000 mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a sklep został zaprojektowany tak, by zapewnić klientom pełen komfort zakupów. Zespół nowego Leroy Merlin przygotował dla mieszkańców Wrocławia najlepszą ofertę na rynku, na którą składają się produkty o wysokiej jakości, a także szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających remont czy budowę domu – takich jak np. punkt krawiecki, punkt montażowy, punkt stolarski, mieszalnik farb, montaż klimatyzacji czy możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem. 

Innowacją jest również możliwość skorzystania z usług profesjonalnych projektantów, którzy stworzą projekt aranżacji wnętrz całego mieszkania, a także wskażą niezbędne do przeprowadzenia remontu produkty dostępne w ofercie sklepu. Wizualizacja efektu końcowego pozwoli lepiej określić potrzeby klienta oraz dostosować wystrój do oczekiwań.

Jest to także unikalne miejsce na mapie Wrocławia. Firma, jako odpowiedzialny pracodawca, stworzyła nowe miejsce pracy, w którym panuje przyjazna atmosfera, gdzie pracownicy po ukończonym stażu otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w 23 godzinach szkoleń rocznie. Zespół nowego sklepu we Wrocławiu liczy 160 fachowców. Dodatkowo, blisko 20% zespołu stanowią pracownicy funkcjonującego w tym miejscu wcześniej marketu.

Warto dodać, że Leroy Merlin Wrocław Krakowska jest także przyjazny klientom z dziećmi. Na rodziców czekają specjalnie przystosowane miejsca parkingowe oraz pokój dla matki z dzieckiem, a na najmłodszych specjalne wózki, które umilą nawet najdłuższe zakupy.

W trosce o komfort klientów, w Punkcie Informacyjnym dostępne są specjalne opaski na rękę dla najmłodszych, na których rodzic lub opiekun może zapisać numer kontaktowy. Opaska „znajdź mnie” z numerem telefonu pomoże szybko skontaktować się z rodzicem, jeżeli pociecha zgubi się w trakcie zakupów. Dodatkowo, sklep jest również otwarty na właścicieli czworonogów, którzy nie muszą już zostawiać swoich pupili przed drzwiami, tylko mogą wejść z psem czy kotem do środka.

  

(zdj.: materiały promocyjne)

Jako przyjaciel lokalnej społeczności, zespół sklepu Leroy Merlin Wrocław Krakowska angażuje się w rozmaite inicjatywy. Przy pomocy fachowców nowego hipermarketu zostały wyremontowane pomieszczenia sypialne w pobliskim Domu Dziecka. Oprócz tego, niedługo po otwarciu odbędzie się pierwsza odsłona sztandarowej akcji Leroy Merlin – „Dzieciaki-Sadzeniaki”.

W trakcie warsztatów dzieci dowiadują się między innymi o tym, że rośliny dostarczają nam tlen niezbędny do życia i oczyszczają powietrze z toksyn, a tereny zielone są miejscem zabaw i wypoczynku i umożliwiają uprawianie sportów. Twórcy akcji wyszli z założenia, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę przez zabawię – stąd „Dzieciaki Sadzeniaki” to zabawa w przesadzanie kwiatów. Do tej pory w warsztatach wzięło udział ponad 80.000 dzieci z całej Polski.

Podstawą udanych zakupów jest zespół profesjonalnych i przyjaznych Doradców Klienta, którzy będą pomagać klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. „Największą wartością dla mnie są ludzie – czyli zespół, z którym pracuję i który cenię m.in. za profesjonalizm, współpracę, dobre relacje, atmosferę – ale także nasi klienci, na których satysfakcji i szacunku mi zależy. Wszystko to wpisuje się w kulturę organizacyjną Leroy Merlin Polska, dzięki której dobrze czuję się w firmie. Wraz z moim zespołem serdecznie zapraszam mieszkańców Wrocławia i okolicznych miejscowości na uroczyste otwarcie w piątek 7 lipca o godzinie 6:00. Do zobaczenia!” – powiedział Grzegorz Guz, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Wrocław Krakowska.

Adres: Leroy Merlin Wrocław ul. Krakowska 51
Kod pocztowy: 51-421
Miasto: Wrocław
Start wydarzenia: 2017-07-07 06:00
Koniec wydarzenia: 2017-07-07 21:00