Prócz trwającego dwa miesiące konkursu głównego, w ramach Ogrodnika Doskonałego mogą Państwo głosować również na najlepszą galerię dodaną w przeciągu tygodnia. Dodatkowo, spośród głosujących, każdego dnia zostanie wylosowana osoba, która również zostanie nagrodzona. Zachęcamy więc zarówno do dodawnia galerii, jak i głosowania na najpiękniejsze przesłane ogrody!

Zasady konkursu na Galerię Tygodnia

Każdy użytkownik może dodać do konkursu Ogrodnik Doskonały tylko jedną galerię, bierze on więc udział w tylko jednym małym konkursie na Galerię Tygodnia. Proszę pamiętać, że dodana galeria powinna składać się z około 10 pokrótce opisanych zdjęć oraz tekstu informującego o samym ogrodzie (o długości min. 800 znaków). Nadsyłając zgłoszenie, prosze również pamiętać o zaznaczeniu, czy zgłoszenie jestm ogrodem przydomowym czy działkowym.

 

Nagrody w ramach Galerii Tygodnia

 

 


Głosujesz? Też możesz wygrać! 

Zagłosuj na wybrane przez siebie zdjęcie biorące udział w wielkim konkursie Ogrodnik Doskonały i traf szczęśliwy numerek. Zabawa trwa w każdy dzień roboczy - zaczynając od poniedziałku. Wygrywa jedna osoba, która trafi szczęśliwy numerek, ogłaszany codziennie rano na naszym facebookowym profilu. Każdy ze zwycięzców otrzyma zestaw środków ufundowany przez Florovit!

 

 

Regulamin konkursu Galeria Tygodnia 2016