Laureaci:

1 nagroda – Eugeniusz R.

2 nagroda – Monika G.

3 nagroda – Wojciech P.

Co należy zrobić?

Wystarczy, że pokażesz nam na zdjęciu jak dbasz o rośliny stosując różne ekologiczne opryski domowej roboty. Na zdjęciu na Instagramie Mój Piękny Ogród oznacz profil @moj_piekny_ogrod oraz @neotoolsofficial.

Do wygrania:

1 nagroda

Wózek na wąż ogrodowy NEO (nr ref. 15-792) pozwala we właściwy sposób przechowywać wąż ogrodowy. Wykonany ze stali malowanej proszkowo. Ma stabilną i wytrzymałą konstrukcję oraz składany uchwyt, który pozwala na łatwe przestawianie go. Jest w stanie przechować do 60 m węża 1/2” lub 20 m węża 3/4”.

6-warstwowy wąż wykonany z elastycznego PVC , wzmocniony przędzą poliestrową, z dwoma oplotami (krzyżowym i trykotowym). Świetnie sprawdzi się podczas prac pielęgnacyjnych małych i dużych powierzchni ogrodowych w tym w czyszczeniu mebli i narzędzi użytkowanych na zewnątrz, niezależnie od pory roku. Odporny na osadzanie się glonów i promienie UV oraz przystosowany do kontaktu z żywnością dzięki warstwie Food Safe. Wygodny w użytkowaniu dzięki systemowi zabezpieczającemu przed skręcaniem.

Zestaw 1/2" ze zraszaczem prostym, złączkami i przyłączem do kranu NEO (nr ref. 15-710) przeznaczony jest do nawadniania m.in. trawników. Regulowana głowica umożliwia ustawienie kształtu strumienia wody od mgiełki do silnego strumienia punktowego. W komplecie znajdują się dwie złączki 1/2” oraz przyłącze do kranu 1/2” – 3/4”.

2 nagroda

Opryskiwacz akumulatorowy micro-USB 3.6V NEO przeznaczony jest do prac ogrodowych, przydatny także w domu. Nieduże i wygodne urządzenie o pojemności 1 l. Umożliwia rozpylanie płynu od mgiełki aż do silnego, punktowego strumienia. Ma wysoką wydajność od 280 do 460 ml/min a maksymalny zasięg strumienia to 6 m. Opryskiwacz zasilany akumulatorem o napięciu 3.6V i pojemności 2000 mAh co pozwala na pracę do 60 minut.

3 nagroda

Zraszacz 7-funkcyjny NEO (nr ref. 15-706) przeznaczony jest do nawadniania m.in. trawników. Wyposażony jest w 7 funkcji podlewania, które pozwalają dopasować rodzaje strumienia do potrzeb: ciągły strumień, mgiełka, kilka strumieni ze środka, delikatne strumienie, prysznic, płaski strumień, rozproszony strumień. Pistolet posiada blokadę przedniej dźwigni dzięki czemu może pracować w trybie ciągłym. Uchwyt o ergonomicznym kształcie dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się, co podnosi komfort pracy.

 

Regulamin konkursu dostępy jest tutaj.