Drodzy Ogrodnicy, po raz 19. zapraszamy Was do udziału w naszym corocznym konkursie Ogrodnik Doskonały! Przysyłajcie zdjęcia Waszych do nawadniania trawników i przydomowych ukochanych zielonych zakątków. Na właścicieli najpiękniejszych działek, ogrodów przydomowych, osiedlowych, balkonów i innych roślinnych założeń czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy przez tę stronę. Uwaga! Wszystkie osoby startujące w naszej zabawie dodatkowo biorą udział w minikonkursie Galeria Tygodnia, w którym redakcyjne jury co tydzień wybierać będzie najładniejszy zielony zakątek. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!

Wielki Finał Konkursu Ogrodnik Doskonały 2018 nastąpi w październikowym wydaniu Mojego Pięknego Ogrodu. Dodatkowo wszystkie nagrodzone prezentacje będą publikowane przez 12 miesięcy na łamach naszego magazynu. Życzymy powodzenia!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Prześlij zdjęcia swojego ogrodu wraz z opisem poprzez formularz na tej stronie. Zaloguj się i uzupełnij imię, datę urodzenia i kod pocztowy w swoim profilu pod tym adresem - dane te potrzebne będą do kontaktu oraz wysłania nagród. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wyłoni zdobywców nagród głównych, wyróżnień oraz zwycięzców Galerii Tygodnia.

 

Nagrody 

1. nagroda
Pompa ogrodowa WX10 Honda jest cicha i lekka, przeznaczona do wody czystej. Służy do nawadniania trawników i przydomowych ogrodów. Wyposażona jest w paliwooszczędny 4-suwowy silnik o mocy 1 KM, może być łączona z systemami zraszania, nawet kilkoma jednocześnie. Wartość nagrody: 1675 zł.

Pompa ogrodowa Honda WX10 (zdj.: materiały producenta)

2. nagroda

Zestaw mebli Master grill & party, model JAVA wykonany został z technorattanu w eleganckim kolorze popielatego melanżu. W skład zestawu wchodzą dwa fotele z poduszkami, sofa z poduszką i stolik ze szklanym blatem. Dodatkowo stolik ma dolną półkę. Komfortowy zestaw kawowy idealny do ogrodu, na taras lub balkon. Wartość nagrody: ok. 1500 zł.

Zestaw mebli Master grill & party, model JAVA (zdj.: materiały producenta)

3. nagroda

Domek ROBERT 4iQ Group to prawdziwy raj dla maluchów, pozwala połączyć zabawę w dom z rozwijaniem kondycji fizycznej. Do domku dołączona została zadaszona platforma ze ślizgiem. Dziecko, chcąc skorzystać ze zjeżdżalni, musi wspiąć się na nią po niewielkiej drabince. Wartość nagrody: 1249 zł.

Domek ROBERT 4iQ Group (zdj.: materiały producenta)

4. nagroda  

Zestaw do cięcia w ogrodzie GARDENA: akumulatorowa pilarka łańcuchowa z trzonkiem teleskopowym, idealna do bezpiecznego usuwania gałęzi z górnych partii drzew z ziemi, oraz Comfort nożyce do gałęzi i krzewów z trzonkiem teleskopowym, ruchomą głowicą i hakiem do ścinania gałęzi. Wartość nagrody: 1109 zł. 

Zestaw do cięcia w ogrodzie GARDENA (zdj.: materiały producenta)

Wyróżnienia

Zestaw narzędzi ogrodowych Cellfast ERGO LINE łopatka szeroka i wąska, grabki, widełki, kultywator, pikownik, grabie metalowe uniwersalne, grabie małe do liści, szpadel ostry, widły, siekiera uniwersalna U1100 i siekiera rozłupująca C1600. Wartość nagrody: ok. 764 zł.

Zestaw narzędzi ogrodowych Cellfast ERGO LINE (zdj.: materiały producenta)

Zestaw narzędzi ogrodowych Fiskars: wyrywacz do chwastów SmartFit, sekator nożycowy Fingerloop, nożyce do trawy Servo-System, nożyce do żywopłotu PowerGearX, narzędzia Premium: łopatka, kultywator oraz widełki. Wartość nagrody: 745 zł.

Zestaw narzędzi ogrodowych Fiskars (zdj.: materiały producenta)

Kompletny zestaw zraszający Cellfast ERGO LINE: metalowy wózek na wąż EXPLORER, wąż MULTIFLEX ATSV 1/2"50 m, zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny ERGO, zraszacz obrotowy ERGO TT, zraszacz pistoletowy 4-funkcyjny ERGO, prysznic ogrodowy ERGO wraz z podstawą, zestaw złączek i przyłącze do wózka. Wartość nagrody: 710 zł.

Kompletny zestaw zraszający Cellfast ERGO LINE (zdj.: materiały producenta)

Zestaw narzędzi ogrodowych Fiskars: sekator jednoręczny PX94, sekator dwuręczny LX98 i sekator uniwersalny Żyrafa PowerGearTMX. Wartość nagrody: ok. 705 zł. 

Zestaw narzędzi ogrodowych Fiskars (zdj.: materiały producenta)

Absolutnie stabilny i odporny na mróz wózek GARDENA z wygodną prowadnicą na wąż i wężem flex w komplecie plus odporny na mróz, wielofunkcyjny, metalowy pistolet zraszający z wbudowanym filtrem. Wartość nagrody: 520 zł. 

Stabilny i odporny na mróz wózek GARDENA (zdj.: materiały producenta)

Akumulatorowa dmuchawa DeWALT®  z linii XR to wydajna i niezawodna maszyna, która pozwoli uporać się z liśćmi szybko i równie skutecznie jak narzędzia spalinowe, będąc jednocześnie znacznie cichszą. Jej lekka i kompaktowa konstrukcja oraz komfortowy uchwyt minimalizują obciążenie ramion. Wydajność gwarantuje prędkość przepływu powietrza 144 km/h. Wartość nagrody: ok. 500 zł.

Akumulatorowa dmuchawa DeWALT® z linii XT (zdj.: materiały producenta)

Grill kociołek Master grill & party model MG408 wyposażony jest w pokrywę na zawiasie, która ma system regulacji dopływu powietrza, co umożliwia kontrolę temperatury. Zapewnia niepowtarzalny smak i ogranicza możliwość przypalenia potraw. Wartość nagrody: ok. 400 zł.

Grill kociołek Master grill & party model MG408 (zdj.: materiały producenta)

Pojedynczy hamak LEJZI 4iQ Group ułatwia wypoczynek i odprężający sen. Mocne płótno przeznaczone do nowoczesnego hamaka o solidnej konstrukcji z drewna sosnowego pozwoli oddać się bezpiecznemu, radosnemu leniuchowaniu w dowolnym miejscu – na plaży, w ogrodzie albo na domowym tarasie. Konstrukcja drewniana impregnowana ciśnieniowo. Wartość nagrody: 359 zł.

Pojedynczy hamak LEJZI 4iQ Group (zdj.: materiały producenta)

Zestaw opryskiwaczy Kwazar do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych: Mercury Super 360 (poj. 1 l), Venus Super 360 (poj. 2 l) i Orion Super (poj. 9 l). Posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym codzienne prace stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Wartość nagrody: 212 zł.

Zestaw opryskiwaczy Kwazar  (zdj.: materiały producenta)


Sponsorzy

 

Regulamin konkursu Ogrodnik Doskonały 2018