Drodzy ogrodnicy, już po raz 18. zapraszamy Was do udziału w naszym corocznym letnim konkursie! Zwracamy się do całej ogrodniczej braci: przysyłajcie zdjęcia Waszych ukochanych zielonych zakątków. Na właścicieli najpiękniejszych działek, ogrodów przydomowych, osiedlowych, balkonów i innych roślinnych założeń czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Uwaga! Wszystkie osoby startujące w naszej zabawie dodatkowo biorą udział w minikonkursie Galeria Tygodnia, w którym redakcyjne jury co tydzień wybierać będzie najładniejszy zielony zakątek. Na zwycięzców czekają nagrody!

Wielki Finał Konkursu Ogrodnik Doskonały 2017 nastąpi w październikowym wydaniu Mojego Pięknego Ogrodu. Dodatkowo wszystkie nagrodzone prezentacje będą publikowane przez 12 miesięcy na łamach naszego magazynu. Życzymy powodzenia!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Prześlij zdjęcia swojego ogrodu wraz z opisem poprzez formularz na tej stronie. Zaloguj się i uzupełnij imię, datę urodzenia i kod pocztowy w swoim profilu pod tym adresem - dane te potrzebne będą do kontaktu oraz wysłania nagród. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wyłoni zdobywców nagród głównych, wyróżnień oraz zwycięzców Galerii Tygodnia.

 

Laureaci konkursu na Galerię Tygodnia

Galeria Tygodnia 1: KlaudiaJanowska (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 2: the_matrix (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 3: haljan (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 4: Bożena Gawron (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 5: Grazia (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 6: kusaska (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 7: halima26 (nagrodzona galeria)

Galeria Tygodnia 8: justyna21 (nagrodzona galeria)

 

Nagrody

1. nagroda

Akumulatorowa podkaszarka DUR187LRM (18 V) Makita to idealne narzędzie do prac blisko krawędzi. Pracuje na bezszczotkowym silniku prądu stałego i wyróżnia się technologią XPT – podwyższona odporność na pył i wilgoć. W zestawie: akumulator BL1840B (18 V/4,0 Ah) i ładowarka. Wartość nagrody to 1450 zł.

 

2. nagroda

Zestaw mebli Master grill&party model CASABLANKA: sofa, dwa fotele oraz stolik. Konstrukcja mebli wykonana jest z aluminium i stali. Fotele i sofa pokryte są wytrzymałą tkaniną. Zestaw zaprojektowany z niezwykłą starannością, z zachowaniem idealnych proporcji i nietuzinkowych kształtów. Wartość nagrody to ok. 1000 zł.

 

3. nagroda

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci – Tomek ze ślizgiem 4IQ Group to idealne miejsce dziecięcych zabaw. Dołączony do domku ślizg wspaniale urozmaica harce najmłodszych. Domek wykonano z drewna sosnowego i zabezpieczono przed wilgocią. Wartość nagrody to 999 zł.

 

Wyróżnienia

Elektryczny opryskiwacz plecakowy Neptune Super EL Kwazar o pojemności 15 l jest profesjonalnym urządzeniem do aplikacji płynnych środków ochronnych oraz rozpuszczalnych substancji zapewniających ochronę roślin przed chorobami, chwastami i szkodnikami. Wartość nagrody to 850 zł.

 

Zestaw narzędzi ogrodowych Cellfast ERGO LINE™: łopatka szeroka i wąska, grabki, widełki, kultywator, pikownik, grabie metalowe uniwersalne, grabie małe do liści, szpadel ostry, widły, siekiera uniwersalna U1100 i siekiera rozłupująca C1600. Wartość nagrody to ok. 764 zł.

 

Kompletny zestaw zraszający Cellfast: metalowy wózek na wąż EXPLORER, wąż MULTIFLEX ATSV™ 1/2"50 m, zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny ERGO, zraszacz obrotowy ERGO TT, zraszacz pistoletowy 4-funkcyjny ERGO, prysznic ogrodowy ERGO wraz z podstawą, zestaw złączek i przyłącze do wózka. Wartość nagrody to 710 zł.

 

Zestaw leśny Fiskars: siekiera rozłupująca X21 Fiskars do rozłupywania średniej wielkości pieńków śr. 20-30 cm, piła do gałęzi (L) Xtract™ o profilowanym ostrzu gwarantującym szybkie i czyste cięcie, a także Capina XA22 przydatna do przenoszenia i podnoszenia nawet bardzo ciężkich pieńków. Wartość nagrody to 700 zł.

 

Hamak „LEJZI MAX” 4IQ Group to efektownie prezentujący się, ogromny hamak wolnostojący. Ma stabilną, impregnowaną ciśnieniowo, drewnianą konstrukcję w formie łuków, która zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Drewno można pomalować dowolnymi środkami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Wartość nagrody to 579 zł.

 

Zestaw narzędzi ogrodniczych Fiskars: sekator nożycowy PX94 PowerGearX™ L, sekator dźwigniowy, nożycowy S PowerGearX™, nożyce do żywopłotu HSX92 Power-GearX™. Unikalny mechanizm PowerGear™ zwiększa aż 3,5 razy siłę cięcia względem standardowych mechanizmów. Wartość nagrody to ok. 550 zł.

 

Akumulatorowe nożyce do cięcia krzewów i trawy STIHL HSA 25 idealnie nadają się do przycinania i pielęgnacji ozdobnych krzewów oraz zimozielonych żywopłotów, a także do wyrównywania krawędzi trawników. Mocny akumulator zasilający urządzenie zapewnia swobodę ruchów i długi czas pracy. W zestawie z akumulatorem, ładowarką i z dodatkowym narzędziem tnącym. Wartość nagrody to 499 zł.

 

Grill węglowy Master grill&party model MG 841 wyposażony jest w żeliwną i pojemną misę o wymiarach 37x56 cm, ruszt, dolną i boczną półkę oraz kółka transportowe. Idealny na wspólne biesiady w ogrodzie. Wartość nagrody to 440 zł.

 

Zestaw profesjonalnych opryskiwaczy Marolex zawierający opryskiwacz Profession 9 l, Master 3000 z lancą 30 cm, Mini 500 Uśmiechnij się, lancę 3-dyszową pionową. Wartość nagrody to ok. 290 zł.

 

 

Galeria Tygodnia

Tegoroczna edycja konkursu Ogrodnik Doskonały będzie pierwszą, w którym Galerię Tygodnia wybierać będzie redakcyjne jury. Nagrodą w Galerii Tygodnia jest zestaw czterech puszek farby Altax Viva Garden! z letniej palety oraz dwa pędzle! Konkurs trwa przez dwa miesiące, będą mieli więc Państwo osiem szans na wygranie tych atrakcyjnych nagród. Nagrodzonego użytkownika wyłaniać będziemy w każdy poniedziałek po zakończeniu danej Galerii Tygodnia. Powodzenia!

 

Więcej informacji o konkursie na Galerię Tygodnia

Sponsorzy nagród

 

Regulamin konkursu Ogrodnik Doskonały 2017