Drodzy Ogrodnicy, to już 12. edycja Rodzinnego Konkursu Ogrodniczego. Jak zwykle zachęcaliśmy Was, abyście pokazali nam siebie i swoje rodziny wśród zieleni, a w tym roku także nakręcili film ze spaceru po ogrodzie. Szczególnie jesienne kolory, okazy roślin i warzyw będą pięknym tłem do uwiecznienia chwil z najbliższymi. Przy okazji udziału w konkursie i szansy na zdobycie nagród, stworzycie piękną pamiątkę. Warunki, zadania i formę zgłoszenia do konkursu opisujemy poniżej. Prezentujemy też nagrody od naszych partnerów.

Rodzinny Konkurs Ogrodniczy - zasady zgłaszania

Udział w konkursie zgłaszaliście poprzez zamieszczenie swoich autorskich fotografii jako zarejestrowani Użytkownicy serwisu - dodając zdjęcia w galerii na www.mojpieknyogrod.pl. Fotografie można było wysłać również do redakcji mailowo na adres: pno@burdamedia.pl. Ze względu na rozmiar plików wideo, prosiliśmy o przesyłanie filmów za pośrednictwem strony wetransfer.com - dodając jako odbiorę adres mailowy redakcji. Pełny regulamin konkursu znajdziecie >>> tutaj.

AKTUALIZACJA - WYNIKI KONKURSU

Rodzinny Konkurs Ogrodniczy - nagrody

Dla uczestników konkursu, pasjonatów ogrodu i miłośników spędzania czasu w ogrodzie z bliskimi i przyjaciółmi razem z partnerami Rodzinnego Konkursu Ogrodniczego przygotowaliśmy fantastyczne nagrody.

  • Zestaw nawozów Compo
  • Zestaw kosmetyków marki Oceanic
  • Zestaw narzędzi Celfast
  • Zestaw narzędzi Pawłowski
  • Zestaw nawozów Target
  • Książki Wydawnictwa Słowne

oraz nagrody specjalne za filmy! Dla autorów filmów prosto z ogrodu przewidzieliśmy wyjątkowe nagrody od Firmy Greenmill. 2 x lekki wózek ogrodowy z funkcją wywrotki Greenmill oraz 2 x  zestaw narzędzi Greenmill Professional.