Drodzy Czytelnicy Ogrodnicy, rozpoczynamy dziewiątą edycję Rodzinnego Konkursu Ogrodniczego. Chcemy, byście pokazali nam to, co kochacie najbardziej – swoje rodziny i Wasze oazy zieleni. Przysyłajcie fotografie siebie wraz z dziećmi, wnukami, rodzicami czy dziadkami w ogrodzie. Do wygrania atrakcyjne nagrody! 

Warunki konkursu

1. Konkurs trwa w kolejnych dwóch wydaniach „Przepisu na Ogród”. Rozpoczyna się wraz z dniem ukazania się numeru wrześniowego 01.08.2018 i trwa do 02.10.2018 r. (ostateczna data przyjmowania zgłoszeń).

2. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie minimum 4, maksymalnie 10 zdjęć siebie lub swojej rodziny w ogrodzie wraz z wypełnionym, podpisanym i zeskanowanym kuponem ze str. 65 na adres pno@burdamedia.pl w temacie wpisując RODZINNY KONKURS OGRODNICZY.

3. Zdjęcia można zamieścić także w galerii użytkowników w serwisie www.mojpieknyogrod.pl logując się (link do rejestracji), a w przypadku, gdy użytkownik nie ma jeszcze konta – rejestrując się w tym serwisie, podając imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu.

4. Wszystkie prace oceni redakcyjne jury i przyzna nagrody.

5. Finał konkursu i listę osób nagrodzonych opublikujemy w grudniowym wydaniu „Przepisu na Ogród” i 07.11.2018 r. na naszej stronie internetowej www.mojpieknyogrod.pl

6. Pełna treść regulaminu znajduje się na stronie niniejszej stronie, pod artykułem. 

Nagrody

 
 

Regulamin konkursu