Prócz trwającego dwa miesiące konkursu głównego, w ramach Ogrodnika Doskonałego mogą Państwo głosować również na najlepszą galerię dodaną w przeciągu tygodnia.  Dodatkowo, spośród głosujących, każdego dnia zostanie wylosowana osoba, która również zostanie nagrodzona. Zachęcamy więc zarówno do dodawnia galerii, jak i głosowania na te najpiękniejsze!

 

Zasady konkursu na Galerię Tygodnia

Każdy użytkownik może dodać do konkursu Ogrodnik Doskonały tylko jedną galerię, bierze on więc udział w tylko jednym małym konkursie na Galerię Tygodnia. Prosze pamiętać, że dodana galeria powinna składać się z około 10 pokrótce opisanych zdjęć oraz tekstu informującego o samym ogrodzie (o długości min. 800 znaków). Nadsyłając zgłoszenie, prosze również pamiętać o zaznaczeniu, czy zgłoszenie jestm ogrodem przydomowym czy działkowym.

Nagrodami w ramach Galerii Tygodnia są:

Zestaw designerskich narzędzi ogrodowych ufundowany przez firmę Fiskars.

 

Zestaw naturalnych nawozów ogrodniczych firmy Happy Garden - happygarden.pl: W skład zestawu wchodzą trzy 250ml opakowania płynnych nawozów, przeznaczonych do odpowiednio - drzew i krzewów, owoców oraz kwiatów.

 

Głosujesz? Też możesz wygrać!

Zagłosuj na wybrane przez siebie zdjęcie biorące udział w wielkim konkursie Ogrodnik Doskonały i traf szczęśliwy numerek. Zabawa trwa w każdy dzień roboczy - zaczynając od poniedziałku. Wygrywa jedna osoba, która trafi szczęśliwy numerek, ogłaszany codziennie rano na naszym facebookowym profilu. Zwycięzca otrzyma książkę z portfolio wydawnictwa Burda Książki "Zaprojektuj swój ogród krok po kroku" oraz renowator do trawnika firmy COMPO. Ogłoszenie zwycięzców w piątek wieczorem.

Nagrody - renowator do traw firmy COMPO oraz książka z wydawnictwa Burda Książki

Partnerzy Galerii Tygodnia

 

Regulamin - Galeria Tygodnia.pdf