Zaproś swoich znajomych do zabawy i poproś, żeby głosowali na Twoje zdjęcia. Osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa jedną z ośmiu edycji konkursu GALERIA TYGODNIA.
Uwaga, w Małym Konkursie bierzesz udział tylko raz! Postaraj się, aby w ciągu tygodnia zebrać jak najwięcej głosów. Powodzenia!

W tym tygodniu do wygrania Sekator uniwersalny Żyrafa Fiskars o zasięgu 3,5 m i regulowanej głowicy. Wartość nagrody ok. 270 zł! 

 

oraz
Florovit nawóz do surfinii (butelka 1kg), Florovit nawóz do pelargonii  i innych roślin kwitnących (butelka 1 kg), Florovit nawóz do roślin kwitnących (butelka 1 kg), Florovit nawóz do kwiatów domowych i balkonowych (butelka 1 kg), Florovit do roślin zielonych (butelka 0,25 kg), Florovit interwencyjny nawóz do trawników (wiadro 4 kg), Florovit nawóz uniwersalny z dolomitem (karton 1 kg), Florovit regenerator do roślin (butelka 0,25 kg). Wartości nagrody ok. 100 zł!

 

Głosujesz? Też możesz wygrać!
Zagłosuj na wybrane przez siebie zdjęcie biorące udział w wielkim konkursie OGRODNIK DOSKONAŁY i traf szczęśliwy numerek. Zabawa trwa w każdy dzień roboczy (zaczynając od poniedziałku). Wygrywa jedna osoba, która trafi szczęśliwy numerek, ogłaszany codziennie rano na naszym facebookowym profilu. Zwycięzca otrzyma Florovit nawóz do kwiatów domowych i balkonowych (butelka 1 kg). Ogłoszenie zwycięzców w piątek wieczorem.

 

 

Życzymy powodzenia

Regulamin tygodniowy.pdf