Jak wziąć udział w konkursie?

Wyślij 10 zdjęć swojego ogrodu wraz z opisem i odpowiedz poprawnie na krótkie pytanie konkursowe (odpowiedź na nie znajdziesz w jednym z artykułów opublikowanych w numerze lipcowym magazynu Mój Piękny Ogród). Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wyłoni zdobywców nagród głównych oraz wyróżnień. Zaloguj się i uzupełnij imię, datę urodzenia i kod pocztowy w swoim profilu tutaj>>

Poinformuj znajomych i wygraj

W ciągu trwania konkursu Ogrodnik Doskonały, raz w tygodniu, organizowany będzie Mały Konkurs Galeria Tygodnia, w którym, spośród nadsyłanych materiałów, internauci wybierać będą ogród tygodnia. Właściciele ogrodów, którzy w danym tygodniu otrzymają najwięcej głosów, zostaną nagrodzeni. Ogrodniku - uczestniku konkursu! Zapraszaj do głosowania swoich znajomych – im więcej głosów zbierzesz, tym większą masz szansę na wygraną w Małym Konkursie!

 

NAGRODY W DUŻYM KONKURSIE OGRODNIK DOSKONAŁY

OGRÓD PRZYDOMOWY

1. nagroda 

Ekskluzywny zestaw mebli ogrodowych Master grill&party Bahia. Krzesła: solidna konstrukcja aluminiowa, pokrycie z technorattanu. Stół: rozkładany o kunstrukcji aluminiowej, bardzo wygodny w użytkowaniu. Nagrodę ufundowała firma FLORALAND. Wartość nagrody to 2800 zł.

 

 

2. nagroda 

Nowoczesna i ekologiczna kosiarka spalinowa z napędem NAC JL 56Z C3, wyposażona w czterosuwowy, wydajny silnik znanej marki Robin Subaru, o mocy maksymalnej 5,5 KM i z pojemnym koszem. Duże, łożyskowane koła ułatwiają prowadzenie kosiarki nawet po nierównych powierzchniach. Jest odporna na zewnętrzne czynniki i ma wbudowany system mycia obudowy. Nagrodę ufundowała firma NAC. Wartość nagrody to 1560 zł.

 

 

3. nagroda 

Zestaw niezawodnych narzędzi ogrodniczych: dźwigniowe nożyce do trawy i żywopłotu, sekator z rączką obrotową PowerGear™, dźwigniowe nożyce do żywopłotu PowerGear™ Steel, piła do gałęzi (S) Xtract™ SW73, dwuręczny sekator nożycowy PowerGear™Steel i piła do gałęzi (L) Xtract™ SW75. Nagrodę ufundowała firma Fiskars. Wartość nagrody to 1073 zł.

 

 

wyróżnienia

1. Zestaw EXPLORER: wózek EXPLORER, wąż ogrodowy MULTIFLEX 1/2”, zestaw ze zraszaczem pistoletowym JET, zestaw przyłączeniowy MULTIFLEX. Fundatorem nagrody jest firma CELLFAST. Wartość zestawu to 500 zł.

 

 

2. Zestaw preparatów owadobójczych do zwalczania szkodników gryzących i ssących, atakujących rośliny uprawne i ozdobne, oraz grzybobójczych (Calypso, Calypso AL, Decis Ogród, Zato, Teldor). Fundatorem nagrody jest firma Bayer. Wartość zestawu to ok. 120 zł. Mamy dla Państwa 10 takich zestawów.

 

 

3. Dodatkowo wybrane przez redakcyjne jury 5 ogrodów przydomowych będzie prezentowanych w rubryce Ogrody Czytelników (od stycznia do września 2015 roku), a ich właściciele otrzymają ufundowaną przez sponsora w danym miesiącu nagrodę o wartości ok. 500 zł.

 

OGRÓD DZIAŁKOWY

1. nagroda 

Zestaw funkcjonalnych i przydatnych w każdym ogrodzie narzędzi ogrodniczych: wózek ogrodowy Gartenmobil, sterownik nawadniania 6030, wózek metalowy 60, kosiarka elektryczna PowerMax 34 E, wielofunkcyjny metalowy pistolet zraszający, nożyce teleskopowe do gałęzi 650 BT, podkaszarka EasyCut 400. Nagrodę ufundowała marka Gardena. Wartość nagrody to 2072 zł.

 

 

2. nagroda 

Nowoczesny i elegancki grill gazowy MG664 Master grill&party na gaz propan-butan. Grill wyposażony jest w zapalarkę iskrową, podwójną pokrywę zapobiegającą nadmiernemu nagrzewaniu, termometr, tacę ze zbiornikiem na tłuszcz, żeliwną tacę do smażenia. Nagrodę ufundowała firma FLORALAND. Wartość nagrody to 1470 zł.

 

 

3. nagroda 

Zestaw lekkich i poręcznych, niezbędnych dla każdego ogrodnika narzędzi ogrodniczych: sekator dźwigniowy, nożycowy Quantum™, dźwigniowe nożyce do żywopłotu Quantum™, sekator jednoręczny Quantum™, piła do gałęzi (S) Xtract™ SW73, piła do gałęzi (L) Xtract™ SW75. Nagrodę ufundowała firma Fiskars. Wartość nagrody to 1007 zł.

 

 

wyróżnienia

 1. Klimatyczny zestaw dla domu: dwie dekoracyjne, designerskie poduszki z nadrukiem oraz stylowy lampion na świeczkę zapachową. Fundatorem nagrody jest firma Inne Meble. Wartość zestawu to 405 zł.

 

 

2. Zestaw preparatów owadobójczych, grzybobójczych i chwastobójczych (Calypso AL, Decis Ogród, Teldor, Previcur Energy, Chwastox Trio). Fundatorem nagrody jest firma Bayer. Wartość zestawu to ok. 130 zł. Mamy dla Państwa 10 takich zestawów.

 

 

3. Dodatkowo wybrane przez redakcyjne jury 4 ogrody działkowe będą prezentowane w rubryce Ogrody Czytelników (od stycznia do września 2015 roku), a ich właściciele otrzymają ufundowaną przez sponsora w danym miesiącu nagrodę o wartości ok. 500 zł.

 

 

PARTNERZY

 

 

 

Regulamin Konkursu Ogrodnik Doskonały 2014