Jak wziąć udział w konkursie?

Wyślij 4-10 zdjęć swojego ogrodu wraz z opisem i odpowiedz poprawnie na krótkie pytanie konkursowe (odpowiedź na nie znajdziesz w jednym z artykułów opublikowanych w numerze 07/2013 magazynu Mój Piękny Ogród). Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wyłoni zdobywców nagród głównych oraz wyróżnień. Zaloguj się i uzupełnij imię, datę urodzenia i kod pocztowy w swoim profilu 

Poinformuj znajomych i wygraj

W ciągu trwania konkursu Ogrodnik Doskonały, raz w tygodniu, organizowany będzie Mały Konkurs Galeria Tygodnia, w którym, spośród nadsyłanych materiałów, internauci wybierać będą ogród tygodnia. Właściciele ogrodów, którzy w danym tygodniu otrzymają najwięcej głosów, zostaną nagrodzeni. Ogrodniku - uczestniku konkursu! Zapraszaj do głosowania swoich znajomych – im więcej głosów zbierzesz, tym większą masz szansę na wygraną w Małym Konkursie!

KATEGORIA: Ogród przydomowy

1. NAGRODA

Ekskluzywny zestaw mebli ogrodowych Master grill&party Bahia. Krzesła: solidna konstrukcja aluminiowa, pokrycie z technorattanu. Stół: rozkładany o kunstrukcji aluminiowej, bardzo wygodny w użytkowaniu. Nagrodę ufundowała firma FLORALAND.

Wartość nagrody to 2800 zł.

2. NAGRODA

Nowoczesna i ekologiczna kosiarka ręczna bębnowa z koszem StaySharp™ wyposażona jest w regulację wysokości cięcia i mechanizm wyrzutu do przodu ściętej trawy. Nagrodę ufundowała firma FISKARS.

Wartość kosiarki to 1100 zł.

3. NAGRODA

Zestaw wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych Fiskars QuikFit™ złożony z 13 elementów. Fundatorem nagrody jest firma FISKARS. Mamy dla Państwa dwa takie zestawy.

Wartość jednego zestawu to 900 zł.

Wyróżnienia

  • 1. Zestaw: wózek na wąż DISCOVER, wąż ogrodowy oraz zestaw przyłączeniowy. Fundatorem nagrody jest firma CELLFAST. Wartość zestawu to 350 zł. Mamy dla Państwa trzy takie zestawy.

  • 2. Zestaw z serii bioHyaluron 4D z kwasem hialuronowym. Fundatorem nagrody jest firma EVELINE. Wartość zestawu to 150 zł. Mamy dla Państwa 15 takich zestawów.

  • 3. Dodatkowo wybrane przez redakcyjne jury 4 ogrody przydomowe będą prezentowane w rubryce Ogrody Czytelników (od lutego do września 2014 roku), a ich właściciele otrzymają ufundowaną w danym miesiącu nagrodę o wartości ok. 500 zł.

KATEGORIA: OGRÓD DZIAŁKOWY

1. NAGRODA

Zestaw funkcjonalnych i przydatnych w każdym ogrodzie narzędzi ogrodniczych: zraszacz aquazoom 350/3, wózek na wąż easyRoll plus, elektryczna kosiarka PowerMax 30 E, elektryczne nożyce do żywopłotu ErgoCut. Nagrodę ufundowała firma GARDENA.

Wartość zestawu to 2010 zł.

2. NAGRODA

Nowoczesny i elegancki grill gazowy MG664 Master grill&party na gaz propan-butan. Grill wyposażony jest w zapalarkę iskrową, podwójną pokrywę zapobiegającą nadmiernemu nagrzewaniu, termometr, tacę ze zbiornikiem na tłuszcz, stalowy ruszt. Nagrodę ufundowała firma FLORALAND.

Wartość nagrody to 1470 zł.

3. NAGRODA

Funkcjonalna, ekologiczna i wygodna kosiarka ręczna bębnowa bez kosza StaySharpTM wyposażona jest w regulację wysokości cięcia i system ostrzy, który gwarantuje wydajną pracę i umożliwia redukcję siły niezbędnej do prowadzenia kosiarki. Nagrodę ufundowała firma FISKARS.

Wartość kosiarki to 1000 zł.

Wyróżnienia

  • 1. Zestawy profesjonalnych sprejów do czyszczenia i pielęgnacji mebli. Fundatorem nagrody jest firma BRAiT. Wartość zestawu to 50 zł. Mamy dla Państwa 5 takich zestawów.

  • 2. Niezbędny dla każdego ogrodnika zestaw nawozów i środków ochrony roślin SUBSTRAL firmy SCOTTS POLAND. Wartość zestawu to 300 zł. Mamy dla Państwa 5 takich zestawów.

  • 3. Dodatkowo wybrane przez redakcyjne jury 4 ogrody działkowe będą prezentowane w rubryce Ogrody Czytelników (od lutego do września 2014 roku), a ich właściciele otrzymają ufundowaną w danym miesiącu nagrodę o wartości ok. 500 zł.

Partnerzy

Regulamin konkursu Ogrodnik doskonały