Wybierając produkty roślinne, kieruj się naturalnym pochodzeniem i wysoką jakością. Takimi cechami wyróżniają się prawdziwe produkty ekologiczne. Twoim drogowskazem na zakupach powinien być znak systemu rolnictwa ekologicznego, charakterystyczny zielony listek znajdujący sią na froncie opakowania. Na terenie Unii Europejskiej tylko produkty nim oznaczone mogą nosić miano ekologicznych, bio czy organic. Wybierając je, masz pewność, że kupujesz sprawdzoną i bezpieczną żywność, która powstaje w zgodzie z naturą, według ściśle określonych i sprawdzanych reguł. 

Produktem wyróżniającym się takimi cechami jest Bio kokosowy vegangurt PlantON. To innowacyjny na polskim rynku produkt skomponowany wyłącznie z ekologicznych składników roślinnych. Jego bazą jest pozyskane odpowiedzialnie mleczko kokosowe, nadające mu kremową konsystencję i delikatnie kokosowy smak, z naturalnie słodką nutą, mimo że vegangurt nie zawiera cukru ani słodzików. PlantON jest produktem dobrym dla każdego. Zasmakuje dzieciom i osobom na diecie, które mogą go spożywać jako zdrowy i lekki deser. Vegangurtem PlantON mogą delektować się również osoby mające problem z trawieniem laktozy. Z kolei alergicy docenią go za brak uczulającego glutenu i soi oraz szkodliwych barwników czy konserwantów. 

Zdrową dietę warto wzbogacić również o BIO Lekki Chrup - Prażony kokos, doskonałą roślinną przekąskę z dodatkiem amarantusa i kaszy jaglanej, starannie wypiekaną w piecu bez tłuszczu. Podobnie jak vegangurt PlantON, możesz ją zabrać wszędzie, gdzie chcesz cieszyć się naturalnym smakiem. 

Na taką przyjemność nie warto czekać długo. Jak najszybciej przełącz się na rośliny – to wybór dobry dla ciebie i przyjazny dla całego środowiska naturalnego.