Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP  jest pionowym odkurzaczem w pastelowym różowym kolorze, zasilany bezprzewodowo akumulatorem CXT® 12V max. Urządzenie ma dwuczęściową konstrukcję oraz posiada wyłącznik dotykowy, którym z łatwością można regulować siłę zasysania, 3 biegi. Ma on wbudowany pojemnik na pył, dzięki któremu nie jesteśmy zmuszeni do ciągłego zakupu i wymiany worków. O niskim poziomie naładowania akumulatora informuje nas dioda LED, która ma także za zadanie oświetlenie obszaru roboczego. Model ten charakteryzuje niewielka waga, około 1,0 kg., co sprawia, że praca tym odkurzaczem jest łatwa i  bardzo wygodna. 


Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1 to absolutny hit, który z pewnością przyda się w każdym domu. To narzędzie dwubiegowe, lekkie i poręczne, a dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałów, będzie służyła przez wiele lat. Posiada wbudowaną, ułatwiającą prace diodę LED, z funkcją opóźnionego wygaszania, która oświetla obszar pracy. Idealnie sprawdzi się przy przykręcaniu śrub w drewnie i metalu. Ten model przyda się podczas skręcania mebli, przy domowych modernizacjach lub małych remontach. Różową wiertarko-wkrętarkę otrzymujemy w torbie usztywnianej z akumulatorem BL1021B (12V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.


Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP  to niezastąpione narzędzie w każdym ogrodzie, zasilane akumulatorami 12V max CXT. Urządzenie wyposażone jest w technologię XPT, dzięki której posiada podwyższoną odporność na wilgoć i pył. Posiada także regulowaną rurę teleskopową, której długość możemy zmienić nawet o 35cm. Jest to lekki i bezpieczny sprzęt, przydatny w każdym ogrodzie. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niewielkiej wadze podkaszarki, możemy przycinać trawę lub niewielkie krzewy w trudno dostępnych miejscach np. przy ogrodzeniu, krawężniku czy między innymi elementami ogrodu. Podkaszarka dostarczana jest z akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.


Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów UM600DSAP to urządzenie zasilane akumulatorem 12V max CXT®, o szerokości cięcia 160 mm. Nożyce znakomicie sprawdzają się przy przycinaniu niedostępnych dla kosiarki miejsc, a także pozwalają przyciąć i formować niewielkie krzewy i żywopłoty. Są wygodne w użytkowaniu i w wyjątkowym różowym kolorze. Zestaw zawiera również akumulator BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarkę DC10SB.


Narzędzia jako prezent i inspiracja? Dlaczego nie!
Urządzenia z limitowanej różowej serii Makita idealnie sprawdzą się jako oryginalny pomysł na prezent pod choinkę. Lekkie i kompaktowe narzędzia mogą stać się dobrą alternatywą dla popularnych prezentów, a kolor z pewnością wzbudzi zachwyt każdego miłośnika pasteli. 

Materiał powstał z udziałem marki Makita.