Zapach świerku i magia bożonarodzeniowych dekoracji — to może oznaczać tylko jedno. Święta. Wyczekane, rodzinne, baśniowe, pełne przytulnej energii, radości i blasku. W tym roku nie zapominaj o trendzie wnętrzarskim, który już od pewnego czasu jest bardzo modny i niezwykle lubiany. Mowa o stylu botanicznym, pełnym roślinnych wzorów i symboli. Na jakie dodatki warto zwrócić uwagę? Sprawdź!

Choinka 

fot. Serwis prasowy Leroy Merlin

Bez niej chyba nie wyobrażamy sobie Gwiazdki. Przybrana w dekoracje, bombki, lampki i łańcuchy sprawia, że czujemy świąteczną magię. 
Jaką choinkę wybrać? Masz sporo możliwości. Począwszy od żywej, po sztuczną. Małą i taką pod sam sufit (pamiętaj o miejscu na gwiazdę). Klasyczną — zieloną lub białą, srebrną, a nawet złotą. Wybór choinki nie jest prosty, dlatego warto zadać sobie kilka pytań:

  • Jaki styl lubię?
  • Jak dużą mam przestrzeń? 
  • Czy wolę sztuczne drzewko, które wykorzystam również za rok, czy żywe, które pięknie pachnie?

Jeśli wiesz już, czego szukasz, to czas na zakupy! Spiesz się, bo świąteczne szaleństwo zaczyna się już w listopadzie. 

Dekoracje

fot. Serwis prasowy Leroy Merlin

Czarne jabłko, gustowny renifer z drewna, gałązka z szyszką? Możliwości jest nieskończenie wiele. Wybierając tegoroczne dekoracje postaw na doskonałą jakość i dobrą cenę. Wiele botanicznych drobiazgów znajdziesz w Leroy Merlin i na stronie www sklepu. Zastanów się, jakie dodatki masz już z ubiegłych lat, co jest ci potrzebne i jaki styl preferujesz. W sezonie 2022 warto rozważyć dekoracje z drewna oraz te w ciemnych i niezwykle eleganckich kolorach. 

Ozdobne poduszki

fot. Serwis prasowy Leroy Merlin

Czasem zamiana aranżacji wnętrza nie musi oznaczać wielkiej metamorfozy. Wystarczą poduszki. Małe, przytulne i bardzo świąteczne. W Leroy Merlin znajdziesz spory wybór gwiazdkowych tekstyliów. Naszymi ulubieńcami są te z motywem pięknego świątecznego wieńca. Do wyboru masz zarówno botaniczny motyw na białym tle, jak również na czarnym, który w tym sezonie jest niezwykle trendy. 

Bombki z motywem botanicznym

fot. Serwis prasowy Leroy Merlin

Pamiętasz bombki-muchomorki z czasów, gdy sama byłaś dzieckiem? Wracają wspomnienia: wspólne ubieranie choinki, kolędy, zapach ciasta, beztroskie dzieciństwo. Moda (również ta wnętrzarska) często zatacza koło. Tak jest i w kwestii świątecznych ozdób. Grzybki czy bombki z roślinnym zdobieniem to trend, o którym teraz będzie głośno. 


W tegorocznej kolekcji Leroy Merlin na Święta Bożego Narodzenia znajduje się wiele różnych produktów w stylu botanicznym, które pozwolą ci stworzyć niepowtarzalny klimat.

Kolekcja dekoracji i ozdób świątecznych znajdzie się we wszystkich sklepach Leroy Merlin od 18.11.2022. Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl.

 

Artykuł powstał we współpracy z Leroy Merlin.