10-11 marca 2018 roku odbędą się w G2A Arena Targi GARDEN EXPO. Jest to idealna okazja dla firm z branży ogrodniczej, aby przedstawić swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców oraz dla uczestników, którzy mogą znaleźć inspiracje oraz niezbędne produkty do swojego ogrodu.

Drugi weekend marca 2018, to termin, który musi zaznaczyć sobie w kalendarzu każdy, którego pasją jest ogród. G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe organizuje w tym terminie pierwszą edycję targów ogrodniczych Garden Expo.

Targi dają uczestnikom duże możliwości poznania trendów w ogrodnictwie, ale są także świetną okazją dla wystawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców.

 

Uczestnicząc w targach wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje produkty, usługi właścicielom i pracownikom hurtowni, osobom odpowiedzialnym za kształtowanie terenów zieleni miejskiej i osiedlowej, architektom krajobrazu, przedstawicielom firm wykonujących ogrody, właścicielom gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich, a także miłośnikom i pasjonatom ogrodów.

Mogą również pozyskiwać nowe kontakty handlowe poprzez udział w spotkaniach z zorganizowanymi grupami zwiedzających. Wystawcy będą mogli także spotkać się z przedstawicielami prasy specjalistycznej, co daje możliwość promowania swoich produktów konkretnej grupie odbiorców. Szczegóły na temat wydarzenia: 

Adres: G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe, Jasionka 953
Kod pocztowy: 36-002
Miasto: Jasionka
Start wydarzenia: 2018-03-10 00:00
Koniec wydarzenia: 2018-03-11 00:00