INSTART® to innowacyjny system uruchamiania kosiarki spalinowej – bez linki rozrusznika - wystarczy nacisnąć przycisk Start i silnik się uruchamia. Zawsze! To najprostsze uruchamianie kosiarki spalinowej w historii i ogromne udogodnienie dla tych osób, które miały problem z pociąganiem za linkę rozrusznika.

Kosiarka spalinowa jest już nie tylko dla silnych mężczyzn. Teraz również kobiety mogą łatwo uruchomić silnik spalinowy i samodzielnie kosić trawę. InStart® łączy moc i wydajność silnika spalinowego z  bezproblemowym uruchamianiem elektrycznej kosiarki.

 

 

Zastosowana technologia baterii Lithium-Ion zapewnia proste, nieprzerwane i wielokrotne uruchamianie bez potrzeby ciągłego ładowania baterii. NAŁADUJ, WSUŃ, KOŚ – jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty!

System INSTART® dostępny jest w silnikach Briggs&Stratton 675iS, 775iS i 875iS oraz 575iS od sezonu 2018.

Zalety technologii INSTART®

Technologia INSTART® – to nowa generacja łatwego rozruchu. Łatwość koszenia za dotnięciem przycisku. Oszczędność czasu, łatwe wykonanie pracy.

– Brak linki rozrusznika,

– Natychmiastowe, łatwe uruchamianie,

– Bez pompowania paliwa,

– Bez ssania.

Ładowanie baterii 60 minut to ponad 75 rozruchów z w pełni naładowanej baterii. Ładowanie baterii 10 minut to ponad 20 rozruchów z szybkiego ładowania.

ŚWIĘTUJ 110 lat Briggs & Stratton i wygraj 11 000 USD

Z okazji jubileuszu Briggs & Stratton przygotował konkurs, w którym do wygrania jest aż 11 000 USD. Zadaniem konkursowym jest zrobienie 1-5 zdjęć w tematyce „JA i BRIGGS & STRATTON” i przesłanie ich za pomocą formularza na stronie www.110bday.com.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze to jedyne, najciekawsze, najbardziej oryginalne lub zaskakujące zgłoszenie, którego autor zostanie szczęśliwym posiadaczem 11 000 USD.

Sprzedawcy sprzętu napędzanego silnikami Briggs & Stratton też mają szansę na wygraną. Sklep, w którym zwycięzca konkursu zakupił sprzęt z silnikiem Briggs & Stratton, również otrzyma nagrodę w wysokości 11 000 USD.

Konkurs trwa przez cały sezon od 1 marca do 31 sierpnia.