Dmuchawa do liści

Choć ich nie zapraszamy i tak do nas przylatują. Ci nieproszeni goście to... liście, pozostałości po pracach ogrodowych, ścięte gałązki. Nic tak nie psuje naszych pieczołowicie zaplanowanych aranżacji jak takie niespodzianki. Kärcher prezentuje wydajne urządzenie dostępne w dwóch wariantach. Dmuchawy ogrodowe zasilane bateryjnie LBL to rozwiązanie, które pozwala usunąć wszelkie szpecące nasz ogród elementy. Mocniejszy wariant LBL 4 zasilany jest baterią 36 V, a podstawowy LBL 2 baterią 18 V.

Pilarka

Nikt, kto uprawia ogród, nie uniknie cięcia. Większość drzew ozdobnych najlepiej przycinać w marcu, gdy pędy są jeszcze bezlistne. Szybko i bezpiecznie załatwią to urządzenia z oferty Kärcher. W ofercie niemieckiego producenta znajdują się dwie maszyny. Jedna zasilana bateriami 18 V, a druga, mocniejsza – 36 V. Gwarantują one bezpieczną obsługę dzięki specjalnym funkcjom zwiększającym naszą ochronę pracy. Na przykład zwolnienie blokady bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu piły.

Nożyce do żywopłotu

Żywopłot jest piękny tylko wtedy, gdy jest zadbany. Kärcher oferuje właściwe rozwiązanie, by żywa zielona ściana w Twoim ogrodzie zawsze zachwycała. Poręczne nożyce do żywopłotu HGE z bateriami 18 lub 36 V to gwarancja precyzyjnego cięcia i doskonałych efektów stylizacji zieleni. Oba modele nożyc HGE są wyposażone w blokadę, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu. Nożyce do żywopłotu są automatycznie wyłączane, gdy tylko jedna ręka opuści uchwyt, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy.

Kosiarka

Zadbany trawnik to najlepsza ozdoba naszej posesji. Aby był zawsze jak spod igły, niezbędne jest przede wszystkim regularne koszenie. Kosiarki Kärcher LMO dostępne są w dwóch wariantach. Jedna jest optymalna do niewielkiego trawniczka, zasilana baterią 18 V. Natomiast druga, mocniejsza i większa – 36 V. Oba modele pracują cicho, są niezwykle dokładne i dostępne w dwóch wariantach różniących się m.in. szerokością koszenia. Kosiarki są niezwykle ergonomiczne i łatwe w przechowywaniu nawet na niewielkiej przestrzeni.

Sprawdź pełną gamę urządzeń bateryjnych na www.karcher.pl