Sezon ogrodowy w pełni. Wypoczynek na świeżym powietrzu, w otoczeniu ulubionych roślin, wprawia nas w pozytywny nastrój. To także czas, kiedy uzupełniamy lub wymieniamy sprzęt niezbędny do ich odpowiedniej pielęgnacji. Akcesoria te powinny być przede wszystkim funkcjonalne i wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Bez nich nie będzie zadbanych roślin, a tym samym tego wszystkiego, co dzięki nim jest naszym udziałem.

Program Ogród firmy FERRO jest bogatą kolekcją profesjonalnych akcesoriów ogrodowych. Znajdziemy w niej przyrządy do nawadniania takie jak węże ogrodowe, pistolety zraszające i zraszacze. Dzięki nim zapewnimy naszym roślinom odpowiednie nawilżenie. Węże, 15- metrowy ze złączkami, 20-metrowe, 25-metrowy wzmocniony wraz z praktycznymi zwijaczami: automatycznym ściennym z wężem i złączkami oraz ręcznym przenośnym stanowią doskonałą propozycję dla każdego ogrodnika.

Regulowany metalowy pistolet natryskowy

Kolekcja to również szeroki wybór niezwykle użytecznych pistoletów zraszających – plastikowych i metalowych o funkcjonalnych rączkach. Możemy wybrać wersje z regulatorem strumienia lub bez, a także niezwykle atrakcyjny pistolet z 7. funkcjami, lub pistolet 6-funkcyjny z dołączonymi złączkami. Komfortowe w użyciu sprawdzą się doskonale w ogrodzie i na działce.

W Programie znalazł się również zestaw zraszaczy wielofunkcyjnych, w tym zraszacz obrotowy 3-drogowy, impulsowy ze szpicem oraz 7-funkcyjny teleskopowy. Dodatkowo w ofercie dostępne są również zasługujące na szczególną uwagę bardzo wytrzymałe akcesoria mosiężne do węży ogrodowych.

Właściwie pielęgnowana roślinność jest gwarancją zadowolenia i powodem do satysfakcji każdego właściciela ogrodu czy działki. Jednak bez praktycznych narzędzi nie bylibyśmy w stanie odpowiednio zadbać o rosnące tu kwiaty, warzywa i drzewa owocowe. Program Ogród firmy FERRO to szeroki wybór niezbędnych akcesoriów, które odpowiednio zatroszczą się o naszą zieleń, pozwalając nam przez kilka najbliższych miesięcy cieszyć się kontaktem z bujnie rozkwitającą przyrodą. 

Wszystkie produkty z kolekcji Program Ogród