W dniach 3-4 marca 2017, podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „Gardenia” w Poznaniu, odbędzie się 5. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. „Przepis na Ogród” objął Spotkanie Patronatem Medialnym.

Spotkanie Blogerów Ogrodniczych to projekt o ugruntowanej pozycji, zrzeszający ogrodowych publicystów internetowych. Spotkania  odbywają się cyklicznie podczas największych wydarzeń ogrodniczych w Polsce. Uczestnikami SBO są redaktorzy blogów o tematyce ogrodniczej, autorzy kanałów w mediach społecznościowych oraz twórcy tekstów, współpracujący z wiodącymi czasopismami ogrodniczymi.

 

W spotkaniach udział biorą architekci krajobrazu, czynni zawodowo ogrodnicy oraz inni specjaliści z branży ogrodniczej. Tradycją spotkań jest przyznawanie przez ich uczestników Nagród Blogerów Ogrodniczych dla najlepszych stoisk wystawienniczych, obecnych na targach.

Organizatorem spotkania jest Wojciech Wardecki – ekspert ogrodniczy i właściciel firmy w-ogrodzie.

600 wystawców, 300 nowości

Coroczne spotkanie blogerów to tylko jedna z wielu atrakcji targów. GARDENIA to przede wszystkim niezwykle bogata ekspozycja wystawiennicza. Z roku na rok przybywa wystawców, którzy prześcigają się w niezwykłych aranżacjach na swoich stoiskach.


Marek Jezierski i Maja Popielarska na targach GARDENIA 2017

 

Sadzonki, kwiaty, cebule, a także innowacyjny sprzęt ogrodniczy, który w sezonie 2017 pojawi się na sklepowych półkach, będzie można zobaczyć podczas Targów GARDENIA.  Na trzy dni Poznań stanie się prawdziwym ogrodniczym rajem.

Produkty i usługi zaprezentuje ponad 600 wystawców z Polski i Europy, którzy prócz 300 nowości na terenie ekspozycji, pokażą także dobrze znane i sprawdzone już bestsellery. 

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie Głogowska 14
Kod pocztowy: 60-734
Miasto: Poznań
Start wydarzenia: 2017-03-03 13:00
Koniec wydarzenia: 2017-03-04 16:00