• KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
mojpieknyogrod.pl
  • ZAKŁADANIE OGRODU
    • Rośliny ogrodowe
    • Sad
    • Warzywnik
    • Ogrody przydomowe
    • Trawnik
    • Żywopłot
    • Drzewa i krzewy
    • Ozdoby ogrodowe
    • Oświetlenie ogrodu
    • System nawadniania
    • Oczka wodne
    • Skalniaki
    • Płoty i ogrodzenia
  • KWIATY W DOMU
    • Rośliny mieszkaniowe
    • Aranżacje
    • Kwiaty balkonowe
      • Rośliny na taras
    • Pielęgnacja roślin domowych
  • PIELĘGNACJA ROŚLIN
    • Sadzenie roślin
    • Przycinanie roślin
    • Podlewanie roślin
    • Nawożenie roślin
    • Rozmnażanie roślin
    • Ochrona roślin
  • ENCYKLOPEDIA ROŚLIN
    • Byliny
    • Jednoroczne i dwuletnie
    • Drzewa oraz krzewy
    • Rośliny doniczkowe
    • Warzywa
    • Owoce
    • Pnącza
    • Cebulowe
    • Zioła i przyprawy
  • KALENDARZ OGRODNIKA
  • Ogrody
  • Wideo
  • Konkursy
  1. Strona główna
  2. Ja i mój ogród

Ja i mój ogród

patryk
Opublikowano: 12.03.2013, 20:26
Udostępnij Udostępnij Pinterest

Koszenie trawników i dbanie o warzywa zajmują mi najwięcej czasu, równocześnie jednak sprawiają mi najwięcej radości. Piękny trawnik cieszy, a własne warzywa smakują jak żadne inne.

warzywa w ogródku

Galeria (4 zdjęć)

1 / 4
warzywa w ogródku

warzywa w ogródku

2 / 4
koszenie trawnika mnie relaksuje

koszenie trawnika mnie relaksuje

3 / 4
czasem trzeba też chwilę odsapnąć

czasem trzeba też chwilę odsapnąć

4 / 4
moi współlokatorzy

moi współlokatorzy

ogród kosiarka

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Piękne jesienne chryzantemy

Jesienna przeprowadzka do domu

Japońskie klony w barwach ognia

Cięcie malin po przymrozkach - wszystko co musisz wiedzieć o jesiennych malinach

Pięknotka cała w koralach

Górka w ogrodzie
Praktyczny ogrodnik
Wiejski ogród z górką :)
22.07.2018
każda wolna chwila to okazja do skopania czegoś
Praktyczny ogrodnik
Rodzinny ogród
12.03.2013
Sadzenie pomidorków.
Praktyczny ogrodnik
Rośnie mały ogrodnik.
27.09.2015
Czerwiec..zaczynają kwitnąć wszędobylskie maki,w końcu mieszkają na Makowisku więc mają drogę wolna na wędrówkę po ogrodzie. W tym roku zadomowiły się pod lipą i na rabacie różanej. Piękne mogą śmiało konkurować z różami i lawendą.
Praktyczny ogrodnik
makowisko
04.07.2016
mojpieknyogrod.pl
  • REGULAMIN
  • REKLAMA
  • KONTAKT
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Kobieta.plGlamour.pl Gotujmy.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Party.pl Polki.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plBurdaconnect.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.